Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2017 16:57
bydlení v přírodě

Za stromový dům utratili majlant. Z investice jsou nadšení

Luxusní stromový dům
Zdroj: Profimedia

Majitelé luxusního glampingového kempu postavili pro hosty velkolepý nový stromový dům ve městě Eastbourne, který stojí téměř stejně jako průměrný domov v Británii.

Eva a Tim Johnsonovi utratili za domek více než 200 000 liber (5,8 milionu korun). Než se úžasný stromový dům postavil, trvalo to tři roky. Krásné bydlení je postavené pro milovníky glampingu, což je varianta klasického kempování, ale v mnohem pohodlnějším stylu. Napsal o tom deník Daily Mail.

 

Tento stromový dům je však opravdu originální. Jeho majitelé se zapojili do jeho stavby a vymysleli spoustu neobvyklých prvků k jeho výzdobě. Stavba má čtyři ložnice s přírodně laděným nábytkem.

 

16

GALERIE: Luxusní stromový dům

Zdroj: Profimedia

Luxusní stromový dům - 1

Hodnocení:

 

Nechybí ani plně vybavená kuchyně se sporákem i mikrovlnnou troubou. Velkou chloubou majitele je i koupelna, která je laděna do modré barvy. Má například velmi originální umývadlo, které je z vyřezávaného dřeva a kbelíku.

 

 

 

 

Netradiční interiér zdobí stromy, které složí například jako věšáky. Domek si může pronajmout každý, koho láká si tohle netradiční obydlí vyzkoušet.

 

Stromový dům je ideální pro čtyři dospělé nebo pro klasickou rodinu se dvěma dětmi. Zájemci zaplatí za jednu noc v přepočtu přibližně 5000 korun.

ham TN.cz