Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.10. 2017 18:58
Přinesl i koblihy

"Za tisíc sdílení se udám policii," napsal zločinec. Slib dodržel!

Za tisíc sdílení se přihlásil policii
Zdroj: facebook, Redford Township Police Department
Martin Zaydel dodržel slib, že se sám přihlásí na policii

Jednadvacetiletý mladík si pěkně naběhl. Policistům na facebooku napsal, že pokud bude jejich další příspěvek sdílet alespoň tisíc lidí, sám se přihlásí na policejní stanici. Post nasbíral téměř pět tisíc sdílení, a tak mu nezbylo nic jiného, než se u policie hlásit i s koblihami.

Policisté z michiganského Redfordu zveřejnili na sociálních sítích fotku hledaného muže. Jednadvacetiletý Martin Zaydel alias Champagne Torino se ale výzvy nezalekl a naopak ukázal svou drzost, píše portál Daily Mail.

 

"Pokud váš další příspěvek získá tisíc sdílení, sám se přijdu na policii přihlásit. A přinesu i tucet koblih, to slibuju. Posbírám také všechny odpadky v blízkosti veřejných škol. Tak se ukažte, jestli dokážete tolik sdílení nasbírat," napsal muž přímo pod svou fotografii na facebooku.

 

 

To ale neměl dělat! Za týden příspěvek sdílely více než čtyři tisíce lidí. Už už to vypadalo, že Zaydel své slovo nedodrží - několik dalších dní se totiž nic nedělo. Až v úterý večer zůstali policisté v úžasu. K jejich stanici se blížil mladík s krabicí koblih.

 

 

"Přesně v 6:30 večer vyplnil Michael Zaydel svůj slib a přišel na policejní stanici. Dovnitř nakráčel sám a nejenže opravdu přinesl koblihy, ale také jeden bagel. Pana Zaydela jsme vzali do vazby a brzy ho čeká soud," napsali policisté na sociální síť a přidali několik fotografií.

 

Muž byl loni odsouzen za řízení pod vlivem alkoholu, porušil ale podmínku, informoval mluvčí redfordské policie.

epa TN.cz
Reklama