Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.11. 2017 16:04
byl pod vlivem pervitinu

Měl zabít Sabinu kvůli penězům na drogy. U soudu vše popřel

Zdroj: TV Nova

Před Krajským soudem dnes stanul dvaadvacetiletý muž, obžalovaný z toho, že letos v březnu brutálním způsobem zabil svou kamarádku z Polanky nad Odrou. Podle policie vraždil kvůli penězům, které potřeboval na drogy.

29. března letošního roku našel muž svou šestadvacetiletou přítelkyni Sabinu v tratolišti krve v rodinném domě v Polance nad Odrou. Snažil se ji oživit, ale bylo pozdě. Z domu se prý navíc ztratily hodinky, peníze, šperky a další věci.

 

To kriminalistům ukázalo směr vyšetřování. Jednalo se o loupež. Po necelém týdnu zadržela zásahová jednotka dnes 22 letého Patrika K. Kamaráda, se kterým se zavražděná Sabina znala od dětství.

 

Soud ho poslal do vazby. I když se prý k činu částečně přiznal, dnes u soudu všechno popřel, prý vypovídal pod nátlakem policie, která si přiznání měla vynutit bitím. Dívčino tělo prý našel, zpanikařil, popadl věci a utekl. Peníze potom roztočil v automatech a nakoupil si nové oblečení. V den vraždy byl ale pod vlivem pervitinu a marihuany. 

 

 

Obviněnému teď hrozí 15 až 20 let vězení, případně i výjimečný trest. Soud ale zřejmě tento týden neskončí a bude odročen.

kik, Lucie Cochlarová TN.cz
Reklama