Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 12. 2016
1. díl Rok Kohouta

Začátek roku 2017 plný příležitostí i sexu! Co vás čeká? HOROSKOP

Vztahový horoskop
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Začátek roku 2017 bude nanejvýš emotivní a plný velkých rozhodnutí. Důležité je neztrácet víru a humor a myslet na to, že všechny zkoušky mají nějaký konkrétní smysl. Jaký bude začátek roku pro jednotlivá znamení, prozradila astroložka Dagmar Kludská.

"Začátek měsíce je vzrušivý a neklidný. Prověří vašeho ducha, bystrost, intelekt, partnerské vztahy a pracovní výkonnost. Je optimální dobou ke zbavení teoretických představ a věnování se skutečnému dění," prozradila astroložka a kartářka Dagmar Kludská. "Touha zkusit něco nového bude velmi silná, ale nechtějte všechno hned," dodává.

 

Začátek roku 2017 přinese nové výzvy. Řešit budete muset zejména otázky vztahové a kariérové. "Radujte se ze všeho, co vám přináší inspiraci, neizolujte se od lidí. Rozhodnete-li se pro studium, zvýšení kvalifikace, jazykové a jiné kurzy – jste na správné cestě," upozorňuje Kludská.

 

Začátek roku podle znamení
(TÝDENNÍ HOROSKOP)

 

BERAN: (21. 3. – 20. 4.)


Od pondělí do čtvrtka zůstaňte raději nohama na zemi. Pozor na přímé střety a konflikty s nadřízenými. Od pátku do neděle jste plní optimizmu, sršíte nápady a energií. Kamkoli přijdete, tam budete vítáni a obletováni. Láska a zvýšená erotická touha je na vaší straně.

 

BÝK: 21. 4. – 20. 5.

 

Pondělí a úterý bude pro mnohé Býky psychicky náročné, V práci rozhodně nepobývejte déle, než je nezbytně nutné.
Ve středu se pohybujete v jakési vznosné náladě. Dokážete upoutat osoby opačného pohlaví. Ve čtvrtek pozor na zálety! Víkend přeje dlouholetým vztahům i vášnivé lásce.

 

BLÍŽENCI: 21. 5. – 21. 6.

 

V pondělí a úterý hvězdy vám přejí. Ve středu a čtvrtek po přívalu energie obvykle přichází útlum, neměli byste se přeceňovat. Pozor na cesty a dopravní přestupky. Od pátku do neděle všechny milostné emoce maximálně převáží nad materiálními. Bez obav se vydejte za láskou.

 

 

RAK: 22. 6. – 22. 7.

 

Na začátku týdne rozhodně neriskujte v lásce ani při větších investicích. Držte se více v reálném světě. Od pátku do neděle hýříte energií, elánem, zatoužíte po zcela nových zážitcích a neváháte oddat se slastem a radostem, které život přináší. Vyvarujte se jen tučných jídel a alkoholu.


LEV: 23. 7. - 23. 8.

 

Od pondělí do středy nebudete zrovna oplývat energií. Nehazardujte se svými silami ani financemi a opatrujte vše, čeho jste dosud nabyli. Od čtvrtka jste v dobré fyzické kondici, pracovití a iniciativní. Víkend přináší pohodu do rodinného i milostného života. Vaše představy se naplní.

 

PANNA: 24. 8. - 23. 9.

 

Změny, které vás potkají v tomto týdnu, budou přinej-menším nečekané, možná dostanete lákavou pracovní nabídku. O víkendu se snažte relaxovat, hoďte za hlavu všechny starosti, ty vám rozhodně neutečou, ale lásky by nemusela čekat. Uvolněte se, dejte prostor milým pocitům.

 


VÁHY: 24. 9. – 23. 10.

 

V pondělí vyskočíte ráno z postele a vrhnete se do víru pracovních povinností. Mezi vámi a partnerem vládne harmonie. Dokonce i dlouhotrvající spory se u vás obou urovnají. Víkend přeje něžné a romantické lásce. Mnohé nezadané Váhy mají tyto dny šanci se zamilovat.

 

ŠTÍŘI: 24. 10. – 22. 11.

 

Bohužel váš horoskop na začátku týdne není tak růžový. Dokonce to spíš vypadá, že vaši domácnost ovládne hádka. I proti nepřízni hvězd se dá bojovat tolerancí. Konec týdne planetární konstelace přeje zábavě a sportu. Budete-li jen trochu milí a vstřícní, náruč partnera si užijete do sytosti.

 

STŘELCI: 23. 11. – 21. 12.

 

Zdá se, že se od pondělí do středy budete pohybovat v dost extrémních náladách. Varujte se ukvapeného jednání, zejména jedná-li se o lásku. V pátek vám štěstí opět začíná přát. V sobotu prožijete noc plnou vášnivých objetí, polibků a něhy. V neděli slastně relaxujete u televize.

 

 


KOZOROZI: 22. 12. – 20. 1.

 

Na začátku týdne nejspíš budete mít pocit, že musíte stihnout víc, než na kolik stačí vaše síly. Díky své píli a systematičnosti, vše zvládnete. O víkendu vás čekají rozmanité zážitky, prožijete něco velmi krásného a vzrušujícího, na co hned tak nezapomenete. Užijte si to.

 

VODNÁŘI: 21. 1. – 19. 2.

 

Můžete se těšit na příjemné události a překvapení, které vás potěší. Práci budete zvládat dobře, s nadhledem, jen je třeba nepodceňovat potřeby partnera a rodiny. Naskytne se vám možnost zajímavého setkání, které vám přinese v budoucnu dost prospěšného. Pozor si dávejte na cestách!

 

RYBY: 20. 2. – 20. 3.

 

Svým osobním kouzlem získáte obdiv nejen partnera a rodiny, ale také kolegů. Pozor, může přeskočit jiskra a způsobí požár. Čtvrtek a v pátek máte pocit, že na vás zanevřel celý svět. O víkendu si uděláte jasno ve svých soukromých záležitostech, pochopíte kde je vaše místo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HROZIVÁ PROROCTVÍ BABY VANGY: Co se v roce 2016 skutečně stalo a co lidstvo teprve čeká? Je to děsivé!

MAGICKÉ ČÍSLO: Kolik jedniček obsahuje datum vašeho narození? Podle toho totiž zjistíte, jak na tom jste!

lud TN.cz