Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 3. 2018
rekord Británie

Zadržený odmítal jít na záchod 47 dní! Měl k tomu svůj důvod

Vězeň
Zdroj: Thinkstockphotos

Drogový dealer Lamarr Chambers celých 47 dní nešel na záchod, aby v jeho exkrementech policisté nenašli důkazy svědčící o jeho kriminální činnosti.

Policie z Essexu zveřejnila bizarní případ. Čtyřiadvacetiletého Lamarra Chamberse zatkli 17. ledna v anglickém hrabství Essex na základě podezření z přechovávání drog.

 

Mladíka zastavili při jízdě v autě. Tušili, že spolknul zabalené drogy, které u sebe měl, aby je pak prodal. Policisté se tak rozhodli, že počkají, až půjde zadržený na záchod. To se ale nestalo.

 

Chambers se chtěl tak moc vyhnout obvinění, že zadržoval stolici 47 dní. Policie byla proto nucena ho v pondělí ze zdravotních důvodů propustit na kauci, přičemž ho okamžitě nechala převézt do nemocnice.

 

 

"Nutně potřeboval lékařskou pomoc, protože byl jeho život v ohrožení," uvedl zástupce místního policejního ředitele Ben-Julian Harrington. Podle obhájce neměl Chambers na vykonání potřeby soukromí, protože byl neustále sledován policií.

 

Mladý dealer je v policejních statistikách veden jako rekordman v této podivné disciplíně, alespoň co se Velké Británie týče. Předchozí muž vydržel 23 dní. Lamarr řekl, že raději zemře, než by se na policii "vy**al".

ham TN.cz
Reklama