Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.10. 2017 18:06
nehoda u Obrnic

Zadržovala slzy. Nikola z videa smrti popsala setkání s andělem!

Nehoda u Obrnic
Zdroj: tn.cz/ facebook
Nikola se svou zachránkyní Ivou S. Jako poděkování přinesla bernardýna záchranáře.

Díky rychlému zásahu Ivy ze Zlína přežila Nikola (24) jízdu smrti, kterou online vysílala i na facebooku. Její kamarádka už tolik štěstí neměla, při nehodě u Obrnic zemřela. Přeživší dívka své zachránkyni nyní (tři měsíce po nehodě) osobně poděkovala a setkání to bylo opravdu emotivní.

Jsou to už tři měsíce od chvíle, kdy lidé v přímém přenosu na sociální síti šokovaně sledovali zběsilou jízdu dvou dívek na Mostecku. "Už jedeme 120, během chvilky… 140!“ hlásila kamarádům ve videu vesele Nikola. Pak ale následoval náraz. Dívky se vybouraly jen kousek od Obrnic.

 

Záznam na facebooku ale běžel dál. Kamarádi a známí dívek s hrůzou sledovali následky nehody. Po chvíli se ozval hlas ženy, která rychle přispěchala na pomoc a mimo jiné se snažila uklidnit zraněnou dívku. Iva S. byla u Nikoly až do příjezdu sanitky.

 

Setkání Nikoly a Ivy S.
Zdroj: Facebook/ Iva S.

 

Nikola na rozdíl od své kamarádky nehodu přežila, své zachránkyni ale chtěla osobně poděkovat. Jak informuje Blesk, povedlo se jí to až po třech měsících. Nyní deník přináší její zpověď, setkání obou žen bylo velmi emotivní.

 

 

"Když jsem vystoupila z auta, objala mě a já jí poděkovala. To bylo moc hezké,“ řekla Blesku Nikola. "Bavili jsme se spíš o tom, jak se nám teď daří. Jaké to bylo, bojovat s nechtěnou popularitou. Zkušenost máme obě. Chtěly jsme se víc poznat,“ dodala. Během setkání se obě pokoušely zadržovat slzy.

 

 

Tatínek Nikoly přinesl Ivě kytici. Je jí nesmírně vděčný, že jako anděl strážný stála při jeho dceři a bojovala o její život. Sama Nikola přinesla Ivě jako poděkování plyšového bernardýna záchranáře. Nyní se chce setkat i s mužem, který jí podobně jako ona poskytl první pomoc.

 

Život druhé dívce (řidičce) už bohužel nezachránil nikdo, její stav byl až příliš vážný. V rychlosti přes 140 kilometrů v hodině narazila vozem do dřevěné protihlukové stěny. 

 

Reportáž o nehodě u Obrnic. Expert o nejhorších chybách při jízdě v autě smrti:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nikola, která přežila děsivou jízdu u Obrnic: Přestala slyšet a bojí se setkání s matkou Nikoly B. († 21)!

Nikola V. z videa smrti je teď celebritou: Lidé ji milují a chtějí od ní podpis!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.10. | 19:14 Roman Nemergut
17
SETKÁNÍ S ANDĚLEM??!! Ty vole, jděte fakt do prrdele!!
9.10. | 19:15 pichav
-8
☝ UBER PRIDEJ !!!! JAKSI ZE ME NEBUDE TAXI !!!! UBER PRIDEJ !!!! JAKSI ZE ME ...
10.10. | 11:47 jokercv
0
Náhlasit nevhodný komentář
A ZE NEPISETE O TOM INDOVI NEBO OD KUD OPRAVDU JE CO PODREZAL TOHO SLOVAKA.MYSLIM ZE TO BYLO V BRATISLAVE..ZE BY CENZURA ?? NO JASNE ZE ANO CO JINE.ALE OTAZKA ZNI..PROC TAKOVA CENZURA ???? AHAAA??? NEVYPADA TO S EU DOBRE.TAK PROTO
9.10. | 22:06 František Ratman
0
Náhlasit nevhodný komentář
To nemůže bejt ta holka kde ma svoji mluvu do pic...... bylo jeji heslo
9.10. | 21:02 jansuk
13
Náhlasit nevhodný komentář
Doprčic. Už byste se jí mohli přestat zabývat. Já bych si spíš rád přečetl, že dostala pořádných pár facek
9.10. | 19:32 Roman Nemergut
6
Náhlasit nevhodný komentář
S andělem se setkávám téměř každý večer....je mu necelých 60, má pupek a umí skvěle ošetřit plzničku v naší hospodě. A na pivko se nečeká (-:
9.10. | 19:25 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
☝ A TO VIDEO SMRTI !!!! BY SI MEL KAZDY SPORTRIDIC !!!! POUSTET PRED SPANIM PRED JIZDOU !!!! JAKO VAROVANI !!!! PRED KACENAMA !!!! KACENY NECHAT PREJIT PRELEZT PREJET !!!! A PAK TEPRVE VYRAZIT !!!! KACENY MAJI VZDY PREDNOST !!!! MALA MALA MALA !!!! KVAKKVAK ☝
9.10. | 19:23 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Řiť vytřít křídly.
9.10. | 19:15 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
☝ UBER PRIDEJ !!!! JAKSI ZE ME NEBUDE TAXI !!!! UBER PRIDEJ !!!! JAKSI ZE ME NEBUDE TAXI !!!! UBER PRIDEJ !!!! JAKSI ZE ME NEBUDE TAXI !!!! UBER PRIDEJ !!!!!!!! ZENSKA ZA VOLANTEM AUTOSLOKY !!!!! NIKOLA NIMOTOR NIBRZDY NIMOZEK NA RIZENI AUTA !!!! ZENSKE BY NEMELY RIDIT AUTA !!! AT TO NECHAJI MUZUM ☝
9.10. | 19:14 Roman Nemergut
17
Náhlasit nevhodný komentář
SETKÁNÍ S ANDĚLEM??!! Ty vole, jděte fakt do prrdele!!
9.10. | 19:13 skeptikus
1
Náhlasit nevhodný komentář
..a kde je něco o tom Indovi co v Bratislavě podřezal toho čobola jako podsvinče?
9.10. | 19:06 imisart
-3
Náhlasit nevhodný komentář
To je moc milé