Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2018
vražda novináře

Záhada po vraždě Kuciaka: Matka Martiny objasnila tři hrnky na stole

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
Zdroj: Profimedia / facebook

Po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny našli policisté na stole v domě tři hrnky. Okamžitě to vyvolalo spekulace, že oběti svého vraha do domu pustili a uvařili mu kávu. Matka zavražděné archeoložky to však popřela.

"Když přišli domů, uvařili si kávu a Martina předtím pila čaj. Tak to měli ve zvyku. Pravděpodobně ještě chtěli na něčem pracovat. Žádnou návštěvu neměli," vysvětlila pro portál Pluska.sk. Zlata. "To musela být chvíle, kdy se tam někdo vloupal," dodala pro Pluska.sk.

 

Zlata má obavy o bezpečnost a životy svých nejbližších: "Neustále vířím hladinu kolem smrti Martiny a Jána. Už i rodina mi říká, abych se mírnila, protože se nám může něco přihodit. Ani tak nedám pokoj!"

 

Zažádala policii o ochranu. "Nejprve slíbili, že ji poskytnou okamžitě. Když se nic nedělo, požádala jsem je já i starosta Gregorovic. Řekli, že až po pohřbu. Nevím, na co čekají?" ptá se Zlata.

 

 

O sebe se ale nebojí. Pokud by jí někdo ublížil, jen by "ukončil její trápení, které si nikdo nedovede představit." Má ale strach, aby někdo neublížil jejím třem synům. Dva z nich si osvojila z dětského domova. "Říkají mi teto, ale jsem jejich matkou. Už jen kvůli dětem chci dopadnout vrahy. Musí být potrestáni!

 

Zlatě se nelíbí postup policejního vyšetřování. "Prosím všechny novináře, aby se postarali o to, aby případ vraždy Martiny a Jána převzal zahraniční vyšetřovací tým. Vím, proč to říkám, absolvovala jsem v uplynulých dnech několik policejních vyšetřování a vytvořila jsem si na všechno vlastní názor. Nyní platí více než kdy jindy, že ryba smrdí od hlavy a ruka ruku myje!"

 

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama