Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 10. 2017
Případ z Dánska

Záhada pokračuje: Policie našla hlavu a nohy novinářky z ponorky!

Zdroj: TV Nova

Dánská policie našla hlavu a nohy švédské novinářky Kim Wallové. Už dříve objevili torzo jejího těla. Žena v srpnu záhadně zemřela v ponorce vynálezce Petera Madsena, kterého kriminalisté viní z její vraždy.

Nález hlavy a nohou švédské žurnalistky oznámila dánská policie v sobotu dopoledne, části těla objevila v pátek. Na lebce Kim Wallové neobjevili policejní lékaři žádné fraktury, uvedl policejní mluvčí na konferenci v Kodani. Píše o tom portál The Telegraph.

 

Novinářka zmizela za záhadných okolností na začátku srpna. Naposledy se chystala na rozhovor s dánským vynálezcem Peterem Madsenem, do jehož amatérsky postavené ponorky také nastoupila. Poté už moře vyplavilo jen torzo jejího těla.

 

Policie obvinila kontroverzního vynálezce z vraždy. Na jejím těle objevila 15 bodných ran. Podle hlavní vyšetřovací verze Madsen Wallovou zabil mezi 10. a 11. srpnem, poté oddělil hlavu, údy, torzo a její oblečení. Nasoukal je do pytlů, které pak zatížil, aby klesly na dno moře.

 

 

Madsen naproti tomu tvrdí, že dívka zemřela při nešťastné nehodě. Měl ji zabít těžký poklop ponorky, který na ni spadl. V šoku pak údajně její tělo vyhodil do moře a ponorku nechal ztroskotat. Soud ho zatím drží ve vazbě.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.10. | 11:31 Roman Nemergut
8
A ti blbci ještě připouštějí možnost, že ji nezavraždil? To je legrační (-:
7.10. | 16:25 Milos Trasimi
0
Peter Madsen se snaží přesvědčit veřejnost a policisty že vraždu dotycne ...
8.10. | 01:14 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
pí šabat nastesti drzi stale pohromade... a to je zatracene dobre !...
8.10. | 00:58 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
az najdou kun du , zacne to bejt teprve napínavý !...
7.10. | 16:25 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Peter Madsen se snaží přesvědčit veřejnost a policisty že vraždu dotycne novinářky spáchal Kraken a morské panny.Ale my mu to nebastime.
7.10. | 15:16 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
To vypada jako by to byl ceskej Politik..Ti jsou prece vsichni nevinni,,,neslusi se aby "osobnost" byla zlocincem...Pak to vsechno odserrre Kramny..
7.10. | 14:01 maxfox
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jak může někdo říci,že zemřela při nešťastné nehodě.Při nehodě se jí asi oddělila hlava a končetiny, zabalili se do pytlů a upadly do moře.Je to brutální sadistický vrah.Jen naprostý magor může něco takovéto udělat.Přál bych si,aby ho soudili v Číně nebo Severní Korei.
7.10. | 11:31 Roman Nemergut
8
Náhlasit nevhodný komentář
A ti blbci ještě připouštějí možnost, že ji nezavraždil? To je legrační (-: