Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2017
Galerie Historický důkaz UFO?

Záhada: V kufříku našli podivné nákresy mimozemšťanů! GALERIE

Tajemný kufřík
Zdroj: boredpanda.com

Internet obletěly fotografie kufříku, který ukrývá záhadné dokumenty z minulého století, u nichž vůbec není jasné, o co se jedná. Kromě osobních dopisů a technických nákresů obsahuje kufřík totiž i prapodivné nákresy mimozemských civilizací a dalších nadpřirozených zjevení.

Uživatel sociální sítě Reddit s přezdívkou TramStopDan našel kufřík podle webu boredpanda.com v popelnici. Když ho otevřel, objevil celkem normální dokumenty – osobní dopisy, poměrně přesné technické nákresy a mapy. Podle nich poznal, že majitel byl pravděpodobně voják ve druhé světové válce, objevil totiž pohlednici ze zdravotního střediska pro veterány, stejně jako další dokumenty s uvedenými lety od roku 1930 do roku 1970.

S dalšími a dalšími listy papírů ale přišlo něco podivného. Autor obrázků a dopisů totiž začal popisovat jakási nadpřirozená stvoření pocházející z jiné planety. Nakreslil i létající objekt doprovázený tornádem, který měl přistát na plošině v americkém městě Tampa Bay.

 

117

GALERIE: Tajemný kufřík

Zdroj: boredpanda.com

Tajemný kufřík - 17

Hodnocení:


A další zvláštní úkazy následovaly – divná stvoření s několika zvířecími hlavami a tělem člověka, další vesmírné lodě a nadpřirozená zjevení s popisky, ze kterých by se mohlo zdát, že autor skutečně tyto bytosti a stroje viděl.


Nikdo dodnes nebyl schopen objasnit, co se v kufříku skutečně nachází. Podle některých komentujících by se mohlo jednat o autora sci-fi či fantasy románu, který si pomocí nákresů plánoval postavy pro svůj příběh. Jiní věří, že jde o svědectví UFO nebo o historické a lehce zveličené výjevy indiánů a jejich technologií.

 


Skeptici ale tvrdí, že by se mohlo jednat o 3-4 roky starou marketingovou kampaň podobnou například projektu "Záhada Blair Witch". Na co by ale tato kampaň měla upozorňovat, nikdo neuvádí.

TN.cz / nor

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.1. | 16:46 bard-lidu
8
Obama před půl rokem slíbil, že než skončí s bydlením v Bílém domě, tak ...
29.1. | 13:42 azylpraha10
-3
www.azyl-praha10.cz
30.1. | 14:08 vsetula
-1
Náhlasit nevhodný komentář
bard-lidu - I kdyby něco řekl,tak nevěřím že by dal podnět k panice a řekl že existují !!! Ono stačí že tu máme MUSLIMÁKY !!!
30.1. | 10:08 sany1
1
Náhlasit nevhodný komentář
azylpraha10 ty taky jdi do pitche...
30.1. | 10:08 sany1
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tereza Kopecká jdi do pitche...
30.1. | 00:31 jhena
1
Náhlasit nevhodný komentář
po světě existuje více záhadných dokumentů a knih, které nikdo nedokázal doposud přeližit, jako je třeba Voynichův rukopis který ilustroaný neznámou florou a dalšími obrazy o něčem
29.1. | 19:57 Tereza Kopecká
-3
Náhlasit nevhodný komentář
www.e-gentleman.cz najdi sponzora;)
29.1. | 16:46 bard-lidu
8
Náhlasit nevhodný komentář
Obama před půl rokem slíbil, že než skončí s bydlením v Bílém domě, tak prozradí, co USA vědí o UFO. No vidíte, makak už je dávno někde v rezervaci a informace nikde.
29.1. | 14:51 pater11
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nova zase zacala cmarak kazdy den o ufo a pribeh pokracuje hiii.
29.1. | 14:29 Vojta Také
3
Náhlasit nevhodný komentář
Už dlouho nespadla žádná střecha, tak se hledají záhady, aby bylo o čem psát.
29.1. | 14:25 Ukradeny Trotl
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já to říkal, UFOni jsou tady: https://goo.gl/iKiiV3 Zajděte si NOHO na nějakou výstavu surrealistů a budou Vám oči přecházet. Ostatně jako těm dvou z filmu Nádherná Zelená. Možná s tím rozdílem, že Vás ještě nikdo nevypnul. Tedy zatím. :D
29.1. | 13:52 kalousy
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák nějaký pisálek ztratil svoje ilustrace ke knize SCIFI .