Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2017
Galerie Historický důkaz UFO?

Záhada: V kufříku našli podivné nákresy mimozemšťanů! GALERIE

Tajemný kufřík
Zdroj: boredpanda.com

Internet obletěly fotografie kufříku, který ukrývá záhadné dokumenty z minulého století, u nichž vůbec není jasné, o co se jedná. Kromě osobních dopisů a technických nákresů obsahuje kufřík totiž i prapodivné nákresy mimozemských civilizací a dalších nadpřirozených zjevení.

Uživatel sociální sítě Reddit s přezdívkou TramStopDan našel kufřík podle webu boredpanda.com v popelnici. Když ho otevřel, objevil celkem normální dokumenty – osobní dopisy, poměrně přesné technické nákresy a mapy. Podle nich poznal, že majitel byl pravděpodobně voják ve druhé světové válce, objevil totiž pohlednici ze zdravotního střediska pro veterány, stejně jako další dokumenty s uvedenými lety od roku 1930 do roku 1970.

S dalšími a dalšími listy papírů ale přišlo něco podivného. Autor obrázků a dopisů totiž začal popisovat jakási nadpřirozená stvoření pocházející z jiné planety. Nakreslil i létající objekt doprovázený tornádem, který měl přistát na plošině v americkém městě Tampa Bay.

 

117

GALERIE: Tajemný kufřík

Zdroj: boredpanda.com

Tajemný kufřík - 17

Hodnocení:


A další zvláštní úkazy následovaly – divná stvoření s několika zvířecími hlavami a tělem člověka, další vesmírné lodě a nadpřirozená zjevení s popisky, ze kterých by se mohlo zdát, že autor skutečně tyto bytosti a stroje viděl.


Nikdo dodnes nebyl schopen objasnit, co se v kufříku skutečně nachází. Podle některých komentujících by se mohlo jednat o autora sci-fi či fantasy románu, který si pomocí nákresů plánoval postavy pro svůj příběh. Jiní věří, že jde o svědectví UFO nebo o historické a lehce zveličené výjevy indiánů a jejich technologií.

 


Skeptici ale tvrdí, že by se mohlo jednat o 3-4 roky starou marketingovou kampaň podobnou například projektu "Záhada Blair Witch". Na co by ale tato kampaň měla upozorňovat, nikdo neuvádí.

TN.cz / nor