Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 11. 2017
Je to jinak

Záhadná fotka válcuje internet: Vidíte skvělý koncert? Omyl...

Virální fotka
Zdroj: Twitter, TomCormackk
Tahle fotka pobláznila internet

Sociální sítě pobláznila záhadná fotka. Na první pohled to vypadá, že si tisíce lidí užívají skvělý koncert. Rozeznáte i světla nad hudebníky a dekoraci na pódiu. Až po delší době si ale uvědomíte, že jde o něco úplně jiného...

Zapomeňte na šaty, které každý vidí jinak barevné. Internet má novou senzaci - nutno říct, že o dost zábavnější. Fotku, která zamotala hlavu desetitisícům lidí, zveřejnil původně na twitteru Tom Cormack.

 

Anketa

Co jste na fotce na první pohled viděli?

Hlasovalo 2250 lidí.
Co na fotce vypadá jako tisíce hlav hudebních fanoušků, je ve skutečnosti pole bavlny. A co se zdálo jako oslňující světlo nad pódiem, jsou přijíždějící kombajny. Z propracované dekorace se zase na druhý pohled stane sekačka.

 

Fotka se okamžitě začala hojně sdílet jak na twitteru, tak i dalších sociálních sítích. Tisíce uživatelů přiznaly, že jim trvalo několik vteřin, než vtip rozluštily.

 

 

"Bolí mě z toho hlava," prohlásil Harvey, zatímco jiní začali vtipkovat. "Pořád lepší než festival v Leedsu," napsal třeba Tom. Uživatel s přezdívkou Captain Mal pak neváhal a vytvořil z fotky plakát na falešný koncert.


Co jste na první pohled viděli vy? Kombajn a bavlnu, nebo skvělý koncert? Hlasujte v anketě!

TN.cz
Reklama