Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 9. 2017
Naprostý zmar

Záhadná nehoda: Kráska zemřela, podle rodiny v autě nemohla být!

Bree Keller
Zdroj: Instagram, Bree Keller

Krásná modelka a dva muži zemřeli při hororové nehodě v australském Sydney. Bree, která na přehlídkových molech předváděla plavky, byla v luxusním autě, když řidič naboural do sloupu. Rodina netuší, proč s muži do auta nasedla. Nikoho z nich prý neznala.

Smutek i zmatek. Takové jsou pocity rodiny australské modelky Bree Kellerové, která zemřela při ošklivé nehodě sporťáku v Sydney. Řidič zřejmě ztratil nad autem kontrolu a narazil do sloupu. Auto po nárazu navíc začalo hořet. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

Kromě Bree ve vraku našli smrt i dva bratři - Steve a Jeff Nasrovi. Jeden z nich podle policie řídil, zatím ale není jasné, kdo. V luxusním voze jel ještě Joseph Bagala, který vyvázl s těžkým zraněním. Z auta ho vytáhli policisté.

 

Rodina dívky se teď snaží zjistit, proč vůbec Bree do auta nastoupila. "Netušíme, kde se tam vzala. Neznáme nikoho z těch mužů, ona je taky neznala. Je to neuvěřitelná ztráta, cítíme naprostý zmar, byla to smutná chyba," uvedl pro televizní stanici Channel Ten modelčin nevlastní otec Peter Francis. 

 

 

17

GALERIE: Bree Keller

Zdroj: Instagram, Bree Keller

Bree Keller - 1

Hodnocení:

 

Ani Breein partner nechápe, jak se dvaadvacetiletá dívka do auta dostala. Na Instagramu jí poslal srdceryvný vzkaz. "Můj svět se zhroutil, když jsem zjistil, že už tě nikdy neuvidím. Jsi ta nejlepší věc, co se mi kdy stala. Naučilas mě být lepším tátou i to, jak milovat a být milován," napsal Isaac. Modelku popsal jako dívku, se kterou chtěl zestárnout a strávit zbytek života.

 

 

Policie zatím Breeino tělo oficiálně neidentifikovala, a tak rodina stále doufá. Nevěří, že by sedla do auta s cizími lidmi. Podle kamaráda Haydena měla ale Bree dobrodružnou povahu a ráda zkoušela nové věci. Možná právě touha po adrenalinovém zážitku ji přinutila nastoupit do Nissanu GT-R R35 za 4,5 milionu korun. Stala se jí ale osudnou.

epa TN.cz