Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2018
Co se stalo?

Záhadná smrt Eszter! Odjela za láskou do Turecka, přišla tragédie

Eszter zemřela v Turecku
Zdroj: facebook
Eszter zemřela v Turecku

Rodina a přátelé oplakávají dvaatřicetiletou Slovenku Eszter G., která zemřela před třemi týdny za záhadných okolností v tureckém hlavním městě Ankaře. Do země se Eszter přestěhovala za přítelem. Podle kamarádů se měla Eszter přimotat do přestřelky na ulici a jedna z kulek ji měla zasáhnout.

Láska, za níž se byla ochotna přestěhovat do ciziny, se stala osudnou dvaatřicetileté Eszter z obce Lehnice na jihozápadě Slovenska.

 

Kamarádi ženu, která vystudovala maďarštinu a estetiku na Komenského univerzitě v Bratislavě, popsali jako nenápadné, ale velmi oblíbené děvče.

 

14

GALERIE: Eszter zemřela v Turecku

Zdroj: facebook

Eszter Gyurkovics - 4

Hodnocení:

 

Na případ upozornil web čas.sk. Eszter se před lety odstěhovala z vlasti do Řecka, kde potkala lásku svého života. Za svým přítelem se odstěhovala do tureckého hlavního města. Před třemi týdny přišla z Ankary smutná zpráva, Eszter jen pár měsíců po příjezdu do země zemřela.

 

"Slyšel jsem, že na ulici v Ankaře se strhla šarvátka a Eszter se vyklonila z okna a trefila ji náhodná kulka," řekl pro deník Nový Čas známý zabité Slovenky. Na 24 hodin měl být zadržen i Eszteřin přítel, policisté jej ale propustili.

 

 

V úterý na Slovensku mladou ženu pohřbili. S repatriací těla do vlasti pomáhal pozůstalým zastupitelský úřad. O tom, jak Eszter v Ankaře zemřela, slovenské ministerstvo zahraničí žádné informace nezveřejnilo.
 

vbo TN.cz
Reklama