Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
podivné okolnosti

Záhadná smrt Magdy (†27): Lékař z Egypta řekl, co se zřejmě stalo!

Magdalena Zuková
Zdroj: facebook.com

Smrt 27leté Polky Magdy Zukové v egyptském letovisku v Hurghadě halí velké tajemství, které se snaží rozplést vyšetřovatelé i přední lékaři. Dívka skočila z okna v nemocnici, její chování před sebevraždou bylo ale nanejvýš podivné. Vypadala, jako by zešílela a lékař Tarek Ahmed už tuší, proč.

Zoufale křičela, byla vyděšená, uzavřela do sebe. Při pobytu v Hurghadě dokonce na nějaký čas přestala komunikovat se svým přítelem, který s ní na dovolenou nemohl odletět kvůli propadlému pasu. Když s ní mluvil naposledy, plakala a prosila ho, ať ji vezme pryč. O několik dní později skončila na psychiatrii.

 

Tam ji odvezli poté, co personál hotelu dívku přistihl na okraji střechy. Jak ukazují záběry kamery zde, v nemocnici řádila jak smyslů zbavená, lékařům se pokusila utéct. Její stav byl tak vážný, že Magda skončila upoutaná na lůžko.

 

Jediný okamžik, kdy se dostala z pout, byla chvíle, kdy potřebovala na toaletu. Právě tento okamžik Magda ale využila k tomu, aby ukončila své trápení. Odstrčila zdravotníky a vrhla se k oknu. Skočila přímo na dlažbu, o několik hodin později svým zraněním podlehla.

 

 

Rodina nadále odmítá, že by dívka spáchala sebevraždu jen tak. Myslí si, že byla zdrogovaná a někdo ji třeba znásilnil. K tomuto názoru se přiklání i lékař Tarek Ahmed, který pracuje v nemocnici, kde zemřela.

 

"Z mého pohledu byla pod vlivem nebezpečných drog," řekl portálu Fakt.pl s tím, že zmiňovanou drogou bylo nejspíš tzv. koření. Jde o syntetickou marihuanu, po které lidi vypadají jako zombie a nejsou schopni racionálního myšlení. Účinky mohly být tak silné, že Magda kvůli tomu skočila z okna.

 

 

Podle Tareka vzbuzuje v člověku často velmi silnou euforii, tu ale po odeznění účinků rychle vystřídají pocity paranoii, člověk je zmatený a násilnický. A právě to by mohl být i případ Magdy. Kde ale k droze mohla přijít, není jasné. Ačkoli se incident stal už před dvěma týdny, vyšetřování je na samém počátku.

 

 

V Hurghadě za podivných okolností zemřel i čtyřletý chlapeček (psali jsme zde) a náhle zemřela také osmiletá Klárka a její matka Monika Kramná v létě 2013. Později se ukázalo, že právě Petr Kramný obě ženy zavraždil elektrickým proudem. Soud poslal Kramného na 28 let do vězení, rozsudek potvrdil i Nejvyšší soud. Kolem případu ale i nadále panují pochybnosti. Více o nesrovnalostech čtěte zde.
 

lud TN.cz