Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.4. 2018 19:28
Nevěří policii

Záhadná smrt modelky: Užívala si s miliardáři! Rodina: Zavraždili ji

Ivana Smit - 3
Zdroj: Instagram, ivana_smit
Ivana Smit zemřela na začátku prosince po pádu z 20. patra

Záhadná smrt holandské modelky Ivany Smit se stále nedaří objasnit. Kráska zemřela po pádu z 20. patra budovy v Kuala Lumpur. Teď vyšlo najevo, že žena před smrtí přijala pozvání na sexuální hrátky k miliardáři a jeho ženě. Podle rodiny šlo o vraždu.

Zpráva o smrti osmnáctileté modelky obletěla svět na konci minulého roku. Podle prvotních informací měla Ivana Smit vypadnout z bytu ve 20. poschodí, kde probíhala párty amerického miliardáře Alexe Johnsona a jeho ženy Luny Almaz, píše portál The Sun.

 

Záhadou bylo i to, že Ivana na sobě neměla žádné oblečení. To bohatí manželé objasnili až nedávno - přiznali, že v osudný večer nešlo o obyčejný večírek, ale swingers párty. Alex, Luna a Ivana prý měli sex, v bytě se také našly drogy. Ty měla v těle také zemřelá kráska.

 

Podle manželů byla Ivanina smrt jen nešťastná náhoda. S tím se ale odmítla smířit její rodina, která si najala soukromé detektivy. Ti zjistili, že mohlo jít o vraždu. Kráska podle nich utrpěla zranění ještě předtím, než z okna vypadla - případně byla vyhozena.

 

17

GALERIE: Ivana Smit

Zdroj: Instagram, ivana_smit

Ivana Smit - 1

Hodnocení:

 

Policie ihned po nálezu těla miliardáře i jeho manželku zadržela, krátce nato ale byli propuštěni. Podle policie nebylo zjištěno cizí zavinění. "Když mluvím o její smrti, celý se třesu. Je to strašné, bolí mě z toho u srdce. Ale protože stále bojuji, abych dokázal svou nevinu, nemohl jsem ani truchlit," stěžuje si Alex.

 

 

O tom, co se dělo před Ivaninou smrtí, se rozhodli manželé promluvit právě proto, aby očistili své jméno. "Nikdy jsme nechtěli, aby detaily našeho manželství byly veřejné. Teď se ale bojíme o život, a tak nemáme na výběr," dodal mladý podnikatel.

TN.cz