Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.12. 2015 12:09
příčina neznámá

Záhadná smrt: Zemřel zpěvák legendárního hitu 90. let!

Guru Josh a Mad Mick
Zdroj: Profimedia

Složil hymnu devadesátých let Infinity, nyní přišla smutná zpráva. Guru josh zemřel v pouhých 51 letech na Ibize.

Guru Josh, vlastním jménem Paul Walden, se narodil v Jersey a vystudoval stomatologii. Stal se legendou rave scény a jeho song Infinity byl klubovou hymnou 90. let.

 

Známý hudebník zemřel v pondělí 28. prosince ve věku 51 let na Ibize. Na španělském ostrově žil a podnikal. Příčina jeho smrti zatím není známá. Jeho smrt potvrdila jeho agentka Sharron Elkabasová listu The guardian. "Guru Josh byl nesmírně talentovaný a tvořivý člověk. Byla radost s ním pracovat. R.I.P Paul Walden."

 

 

Guru Josh se koncem 80. let přestěhoval z USA do Londýna, kde hrával s kapelou Joshua Cries Wolf. Později se dal dohromady se saxofonistou Mad Mickem a stanul v čele rave scény. Jeho největší hit Infinity se znovu dostal do čela hitparád v remixované podobě v roce 2008.
 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Metaloví fanoušci pláčou! Zemřel frontman kapely Motörhead

Michal David prožil Vánoce ve stresu! Co se mu stalo?

hel TN.cz

Diskuze

30.12. | 14:28 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
UZ JSEM SE LEK ZE ZEMREL NAS GURU JARA !!!!! KDYZ UZ DELA KROME ODHAZKOVAVANI ZEN I OBRAZY !!!! TA K JSEM MYSLEL ZE TAKE ZPIVAL AZ SE UZPIVAL !!!§§ NO NASTESTI JE SNAD NAS GURU JARA ok !!!! DOUFAM ZE SE VRATI A ZE MU NA POCEST V cr POSTAVI KLINIKU S TYMEM PRO ODHACKOVAVANI ZEN !!!! HAKHAK TAK !!!!
30.12. | 12:46 molella
3
Náhlasit nevhodný komentář
je to hruza mladi umiraj,je to obrovský hit,R.I.P
30.12. | 12:14 maxfox
-11
Náhlasit nevhodný komentář
V životě jsem o něm neslyšel, nějakej neúspěšnej zubař ,ještě že jsem k němu nechodil.
30.12. | 11:34 josefvyskoc
10
Náhlasit nevhodný komentář
denne umiraji miliony lidi...kdyz ale zemre celebrita nebo sportovec ,je to opravdova tragedie,se kterou se lid tezko vyrovnava...spousta lidi pak ztraci smysl vlastniho zivota a nekdy i se zivotem zkoncuji,jen aby se "setkali" se svymi milovanymi celebritami...ach jo...