Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2017 15:32
Trojúhelníkové objekty

Záhadné stavby na Měsíci: Létající talíře a základny, tvrdí ufologové!

Trojúhelníkové stavby na Měsíci
Zdroj: YouTube.com, SecureTeam10
Startují z Měsíce létající talíře?

Žijí na Měsíci mimozemšťané? Ufologové zveřejnili další snímky, které mají ukazovat základny měsíčních lidí. Už dříve prý NASA vyfotila létající talíře, které jsou těm na povrchu Měsíce neuvěřitelně podobné.

NASA zveřejnila další snímky povrchu Měsíce, na nichž jsou vidět základny mimozemšťanů. Tvrdí to populární skupina ufologů a konspiračních teoretiků, která na internetu (především na YouTube) vystupuje jako SecureTeam10.

 

Trojúhelníkové struktury mají představovat jakási letiště, na kterých přistávají létající talíře. Nedávno přitom jiné fotky ukazovaly kulaté objekty, které se "vznášely" nad povrchem. To by měly být právě vesmírné lodě, podložili ufologové svou teorii.

 

Jen před třemi lety navíc NASA vyfotila trojúhelníkový útvar, na němž bylo vidět i sedm světelných bodů. Ty by mohly fungovat jako naváděcí dráha pro mimozemské lodě, spekuluje skupina ufologů. Video od soboty zhlédlo už téměř 100 tisíc lidí, kanál odebírá téměř milion uživatelů.

 

 

Teoretici sdružení v SecureTeam10 každý den prohlížejí tisíce fotek NASA. Hledají důkazy existence ufonů a ty nejzajímavější "objekty" pak zveřejňují ve videích. Podle expertů jde o různé stíny a optické klamy.

 

Podívejte se na zmíněné video, v němž ufologové vysvětlují záhadné trojúhelníkové objekty:

 

ČTĚTE TAKÉ:

ZÁHADA domu hrůzy ve Strašicích vyřešena
Proč má smysl věřit na pohádky, anděly a záhady

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.3. | 19:21 Miroslav Fabián
3
Uvádí se,že měsíc je prý uměle vytvořenZákladny jsou na odvrácené straně ...
13.3. | 16:55 pater11
-5
No jisteeeeeeee hiiiiii.
13.3. | 22:46 jhena
2
Náhlasit nevhodný komentář
Měsíc je mimozemšťanovo, minimálně jednou varovali pozemšťany, aby se tam necpali a nedělali binec, převadeno do malého měřítka, jak by jste se zachovali, kdyby se k Vám domu porát někdo cpal, že tam bude bydlet, hodil skrz okno do obýváku granát, (pozemšťani na Měsíci nechali vybuchnout trhavinu)
13.3. | 22:23 jhena
3
Náhlasit nevhodný komentář
vážení, mimozemšťani žijí všude, kam se podíváte po generace miliony let, tudíš jsou vyspělí a mají základny na Měsíci, ba i jinde na plantách, cestují červíma dírama po celém vesmíru i oni mají svou minulost, opuštěné základny, města, schovaná města na Zemi, aby se nenašla, proto byla potopa
13.3. | 21:28 bard-lidu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Navíc příliv není jen na straně k Měsíci, ale i na odvrácené straně Země !!! I když je na odvrácené straně Země menší, tvoří na Zemi jakýsi tvar vajíčka a proběhne 2x denně. Jsou to biliony tun přesouvajících se mas vody. Nevím, zda někdo vůbec spočítal kolik je v tom využitelné energie.
13.3. | 21:24 bard-lidu
3
Náhlasit nevhodný komentář
Na Měsíci mě fascinuje jeho schopnost zvedat masy mořské vody na zemském povrchu, přestože je měsíc 300 000 km daleko a je 6x menší než Země. Tento zdroj energie (příliv - odliv) bychom se taky měli naučit využívat. Je nevyčerpatelný, předvídatelný, spočítatelný a pravidelný.
13.3. | 19:21 Miroslav Fabián
3
Náhlasit nevhodný komentář
Uvádí se,že měsíc je prý uměle vytvořenZákladny jsou na odvrácené straně měsíce.Měsíc se neotáčí kolem své osy.Takže by to mohla být pravda.Dalši domněnka je,že existuje víc mimozemských civilizací.Dokonce i klonů.Udajně už bylo ze země uneseno spousta lidí ,dokonce i dětí k výzkumu.Tak nevím.
13.3. | 19:04 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten trojuhelnik je Drzky chalupa! Ten lita kazdorocne na Mesic na chalupu!
13.3. | 16:55 pater11
-5
Náhlasit nevhodný komentář
No jisteeeeeeee hiiiiii.