Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
policejní pátrání

Záhadné zmizení: Po muži, který chodí o holích, nezbyla ani stopa

Zdroj: TV Nova

Chrudimští kriminalisté vyšetřují záhadné zmizení Bohuslava Voráčka (57) z Hlinska. Před dvěma týdny odešel z domu s tím, že se jde projít, a už se nevrátil. Rodina to vůbec nechápe, protože podle ní muž neměl žádné psychické problémy a navíc by ani daleko nedošel. Pohybuje se totiž o francouzských holích.

"Budu vděčný za každou zprávu, kdyby ho někdo zahlídnul, viděl, ta nejistota je hodně dlouhá," vysvětlil syn zmizelého muže Václav Voráček.

 

Vyšel na ulici a po pár metrech zmizel. Bylo 24. června půl jedenácté dopoledne. Poslední s kým mluvil, byla jeho žena. Pátrači si hodně slibovali od vrtulníku s termovizí, rojnice policistů prohledala nejen ta místa, kam často chodil.

 

Ale opatření, která bývají v mnoha podobných případech úspěšná, tentokrát selhala. Neví o něm nic ani široké příbuzenstvo.

 

"Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po hledaném muži," zveřejnil policejní mluvčí Jiří Tesař. Pohřešovaný šel na vzduch jako jindy před tím. O sebevraždě nemluvil. Mobilní telefon si nevzal, jen doklady. Své ženě sdělil, že mu není dobře a že se jde projít ven.

 

 

Podle příbuzných má houpavou chůzi a jako by nohy za sebou táhnul. S každým dalším dnem sílí obavy, že Bohuslavu Voráčkovi mohl někdo ublížit. I s touhle možností pracují kriminalisté.
 

tn.cz / TV Nova

Diskuze

7.7. | 14:10 mimozemstan1
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dik za ooravu ,-)
7.7. | 11:33 mezihra
2
Náhlasit nevhodný komentář
vůbec se nedivim ani nesmeji...před par lety jsem toto zazila n vesnici, kde mame chalupu jen s tim rozdílem, ze zmizela stara pani
6.7. | 23:52 jhena
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Vyšel na ulici a po pár metrech zmizel má podle tohoto popisu jediné vysvětlení a to, že byl unesen mimozemskou lodí, tito unesení se ale vrací nazpět, někteří po pár minutách, někteří po delší době, někteří se vrátí bez hendikepu
Obchodní sdělení

Bohemia Apple