Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2017
policejní pátrání

Záhadné zmizení: Po muži, který chodí o holích, nezbyla ani stopa

Zdroj: TV Nova

Chrudimští kriminalisté vyšetřují záhadné zmizení Bohuslava Voráčka (57) z Hlinska. Před dvěma týdny odešel z domu s tím, že se jde projít, a už se nevrátil. Rodina to vůbec nechápe, protože podle ní muž neměl žádné psychické problémy a navíc by ani daleko nedošel. Pohybuje se totiž o francouzských holích.

"Budu vděčný za každou zprávu, kdyby ho někdo zahlídnul, viděl, ta nejistota je hodně dlouhá," vysvětlil syn zmizelého muže Václav Voráček.

Reklama

 

Vyšel na ulici a po pár metrech zmizel. Bylo 24. června půl jedenácté dopoledne. Poslední s kým mluvil, byla jeho žena. Pátrači si hodně slibovali od vrtulníku s termovizí, rojnice policistů prohledala nejen ta místa, kam často chodil.

 

Ale opatření, která bývají v mnoha podobných případech úspěšná, tentokrát selhala. Neví o něm nic ani široké příbuzenstvo.

 

"Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po hledaném muži," zveřejnil policejní mluvčí Jiří Tesař. Pohřešovaný šel na vzduch jako jindy před tím. O sebevraždě nemluvil. Mobilní telefon si nevzal, jen doklady. Své ženě sdělil, že mu není dobře a že se jde projít ven.

 

 

Podle příbuzných má houpavou chůzi a jako by nohy za sebou táhnul. S každým dalším dnem sílí obavy, že Bohuslavu Voráčkovi mohl někdo ublížit. I s touhle možností pracují kriminalisté.
 

tn.cz / TV Nova
Reklama