Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2016 20:30
vznikající legenda

Záhadný odstřelovač zabil několik velitelů ISIS. Neví se, kdo to je!

Zdroj: TV Nova

Libyjští vrchní představitelé Islámského státu se začínají potit strachem před záhadným odstřelovačem, kterému se během deseti dnů podařilo zabít tři z nich, aniž by kdokoliv tušil, o koho se jedná.

V libyjské Syrtě se šíří mezi členy ISIS strach a beznaděj. Neznámý ostrostřelec, kterého místní šeptem přezdívají Lovec Daesh (negativní synonymum pro člena ISIS), od 13. ledna působí ISIS ztráty mezi veliteli. Po první smrti jednoho z vůdců padli během 10 dnů další dva, všechny usmrtila rána z dálky, uvádí britský portál Dailymail.

 

Na sociálních sítích nyní koluje nepotvrzená zpráva, že bojovníci ISIS převrací město naruby, aby záhadného lovce dopadli.

 

Ve městě Syrta by podle posledních zpráv mělo být kolem tří tisíc vojáků ISIS, kteří prosazují kruté zákony podobné těm, které vyžadují v syrském městě Rakka.

 

 

I přesto, že se tyto zprávy o působení lovce opakují a šíří se jich stále větší a větší množství, je třeba k nim přistupovat obezřetně a s odstupem, protože se může jednat o legendu, kterou si zbývající občané Syrty dodávají naději a se smrtí vůdců nemusí mít nic společného.
 

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.1. | 09:41 Miroslav Hanko
24
Pokud je to pravda tak gratulujeme a přejeme at těch zářezů smradlavých ...
31.1. | 09:36 bimbi20
-15
To bude Zeman s kalašnikovem. Trénuje, jak zabije Sobotku. Jen ale, ať ho ...
16.2. | 11:31 Štefan Nemeth
0
Náhlasit nevhodný komentář
Taky bych strašně rád potřásl jeho rukou. Doufám, že i nadále si bude vybírat jen hodnotné cíle aby si každý člen ISIS si dvakrát rozmyslel či chce být velitelem - a následně pak s Alláhem.
31.1. | 19:31 izida
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mozna to byl Zimni Vojak: Bucky Barnes.
31.1. | 17:18 mandikczech
2
Náhlasit nevhodný komentář
byl to lord ball a jeho flotila
31.1. | 16:49 Vladimír Frejlich
7
Náhlasit nevhodný komentář
Vasilij Zajcev
31.1. | 14:18 bard-lidu
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Jednou jsem viděl dokument o dronu (to už je tak 10 let), který měl tvar lítajícího talíře. Může mít zespod dokonalé maskování, takže na obloze není vidět a nehybně se vznášet několik hodin na místě. A co brání přimontovat na něj dobrou kameru a odstřelovací pušku na dálkové ovládání ???
31.1. | 11:48 Miloš Tichý
11
Náhlasit nevhodný komentář
31.1. | 09:41 Miroslav Hanko... Jen houšť,a větší kapky.
31.1. | 11:37 hladik josef
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bimbi 20 Stále se opakuješ.To nemáš nic nového.Já ti porádím napiš Cia nebo Mosad neboť když nejsou argumenty tak si je vytvoř sám
31.1. | 11:34 karl-z-bahnhofu
6
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že jej PAN prezident Zeman vyznamená za přínos k řešení krize okolo ISIS.
31.1. | 11:32 allanaldik
7
Náhlasit nevhodný komentář
kde je Merkelova slunickari a politicti pablbove z Bruselu s pompou vítali a ted tady ridi vse co se deje jak v evrope tak v Syrii. Vzdyz kazda rozvedka vi kdo jsou velitele vsech techto vrazednych sil.
31.1. | 11:32 allanaldik
3
Náhlasit nevhodný komentář
To je ten co strili i dva najednou jen jednou ranou? Nikdo nevi kdo jsou velitele ISIS a vsichni vedi ze to byly velitele ISIS? TAk to je divny. Jen aby to nebyly stejni ve stejnych hábitech a velitele nerekli ze jsou mrtví a sami odcestovali nebo uz jsou davno v evrope -