Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.6. 2018 10:02
Bezradní rodiče

Záhadný předmět se objevil v pokoji malé holčičky! Co to je?

Divný předmět v pokoji holčičky
Zdroj: Mumsnet
Vosí hnízdo.

Opravdu zvláštní předmět se objevil v pokoji jedné malé holčičky v Anglii. Vystrašená matka se o snímek podělila na rodičovském fóru a prosí veřejnost o pomoc s identifikováním předmětu. Holčička nyní raději spí jinde, napsal britský Daily Mirror.

Zvláštní objekt je hnědé až černé barvy, zaoblený a měří zhruba 5x3 centimetrů. "Manžel na pár dní odjel a já si vůbec nevím rady. Otevřela jsem dceřin pokojíček a objevila tohle... Hnízdo? Kukla? Pomozte prosím!" ptala se zoufale matka holčičky na internetovém fóru.

 

A vypadá to, že i ostatní rodiče zůstali bezradní. "Dobrý bože. Nemám vůbec tušení, co to je, ale nemyslím, že bych vůbec byla schopná zůstat v domě!" napsala jedna z komentujících a další se přidala: "Co to....? Pokud bych tohle našla, tak bych svůj dům raději odpálila!" 

 

Vosí hnízdo
Zdroj: Profimedia

 

Někteří uživatelé ale skutečně pátrali po původu předmětu a přišli s možnými vysvětleními. Podle některých by mohlo jít o vosí hnízdo či hibernujícího šneka. S tím ale nesouhlasí jiní čtenáři. "Co za mutantského šneka by se takhle plazilo po Anglii? Připadá vám, že to snad vypadá jako šnek?!" rozčilovali se někteří. 

 

 

Zbytek si ale z úkazu dělal spíš legraci. Jedna matka přišla s tvrzením, že jde o Haggis, tedy jeden ze skotských tradičních pokrmů. "Velice vzácně ho najdete mimo Skotsko!" dodala. Co si myslíte o předmětu vy? Dejte nám vědět! 

nor TN.cz
Reklama