Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 3. 2018
našli ji u sídliště

Záhadný případ: Ženu našli ležet v krvavé stopě, byla zavátá sněhem!

Pobodaná žena v Chebu
Zdroj: TV Nova
Pobodanou ženu našli od krve, ležela pod vrstvou sněhu.

Od úterního večera kriminalisté vyšetřují případ pobodané ženy z Chebu. Přivolaní záchranáři na jejím těle našli minimálně čtyři bodné rány a převezli ji do nemocnice. Případ policie zatím nechce komentovat.

Krvácející a podchlazená žena zpola zavátá sněhem ležela na odlehlém místě u sídliště na Spáleništi v Chebu. Na místo přijeli policisté a poté, co ho zajistili, se služební auta rozjela po okolí pátrat po možném útočníkovi.

 

"Žena měla několik bodných ran v oblasti břicha. A byla převezena do nemocničního zařízení," sdělil mluvčí záchranářů Radek Hes.

 

Policie případ příliš komentovat nechce. "Můžeme potvrdit, že byla nalezena pobodaná žena. Ale vzhledem k tomu, že jsme na začátku prověřování, nebudeme v současné době podávat žádné informace," sdělil mluvčí Michal Žáček.

 

 

Lidé z okolních domů neslyšeli od garáží žádný křik. A případ se stává čím dál záhadnějším. Už proto, že podle zdravotníků bodné rány na břiše neměla zraněná žena příliš hluboké. Policisté proto podle informací televize Nova ještě nemají jistotu, že na ženu někdo nožem zaútočil. Vyloučit zřejmě nemohou, že si neublížila sama. Policisté zjistili její totožnost a už ráno měli na výslechu jejího manžela.

František Nyklas/ lud TN.cz
Reklama