Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2015 08:19
galerie nový díl dnes večer!

Zákulisí Policie Modrava: Proč vezli ohořelý bagr až z Ostravy?

Zrezivělý bagr
Zdroj: TV Nova
Bagr v Policii Modrava

Na policii v Kašperských Horách se obrátí ředitelka místní základní školy. Má obavy o svou podřízenou, třicetiletou učitelku Ivanu Hrubou. Po víkendu nepřišla do školy a nikdo o ní ne-ví. Něco se jí muselo stát, byla zodpovědná. Kdyby byla nemocná, určitě by zavolala. Policisté začnou rozkrývat její život a vztahy.

Ukáže se, že Ivana Hrubá měla problémový vztah s Jindrou Potůčkem, synem důležitého muže, ředitele regionální agentury přidělující dotace EU. Jindra si našel novou milenku a chtěl se s Ivanou rozejít. V době jejího zmizení byl v Itálii s novou partnerkou. Tvrdí, že o Ivaně nic neví, měla se odstěhovat z jeho bytu, ale to neudělala.

 

111

Galerie: Policie Modrava - Pohřešovaná

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - Pohřešovaná - 1

Hodnocení:

 

Tak zhruba vypadá zápletka zbrusu nového dílu Policie Modrava, který televize Nova odvysílá dnes večer. A filmaři i u tohoto pokračování čerpali mimo jiné i z reálných případů, které se na Šumavě opravdu staly. A mnohdy to provázely nemalé problémy. 

Motiv padělání tisícikoruny na laserové tiskárně se inspiruje skutečným případem, který se odehrál v Plzni. Dva mladíci tam vytiskli několik tisícikorun, které se jim podařilo dát do oběhu, než na ně policie přišla. Krádeže drahých horských kol z horských středisek v Bavorsku byly inspirovány skutečným případem. Malá skupina kradla drahá kola za hranicemi, v dodávce je převážela do Čech, kde je prodávala.


Scéna, kdy na dvoře stavební firmy stojí shořelý bagr, dala filmařům zabrat, protože v Plzeňském kraji nebyl žádný ohořelý bagr k sehnání. Nakonec ho produkce musela dovézt na podvalníku až z Ostravy. Scény odehrávající se na Horské službě se zase natáčely na originální stanici Horské služby na Špičáku u Železné Rudy.

 

Nový díl Policie Modrava si nenechte ujít už dnes od 20:20 na TV Nova!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Michal Holán v televizním comebacku: Fešák z Modravy hrál před 9 lety v Ordinaci!

VIDEONÁVOD: Jak na výlet na Modravu, do míst, kde se točil populární seriál?

TN.cz