Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.3. 2017 14:28
exkluzivní detaily

Zákulisí Robinsona: Pravda o Petřině nemoci a šokující přiznání!

Robinsonův ostrov: Petra se hroutí
Zdroj: Nova.cz
Zatím se neví, jestli bude Petra v soutěži pokračovat

Ve středečním díle Robinsonova ostrova jste mohli být svědkem totálního kolapsu playmate Petry. Ta skončila s vážnou infekcí močových cest v rukou lékařů. Nebyli to ale jen soutěžící, kteří na ostrově strádali.

V pořadu Jak to vidí Robinsoni, který můžete sledovat na Nova.cz, se tentokrát hodně mluvilo o zdravotních potížích, které soutěžící na ostrově provázely.

 

Nedostatek jídla, špatná hygiena, primitivní zázemí - nejen tyto faktory se na zdraví soutěžících podepsaly. Není tedy divu, že u nich už několikrát museli zasahovat lékaři.

 

A i když by to mohlo vypadat, že štáb si v tropickém ráji užíval úžasnou dovolenou, ani on neměl na růžích ustláno. Netrpěl sice hlady, ale zdravotní potíže se nevyhnuly ani jim. "Ty průjmy nás trápily stejně jako vás. Průjmy, komáři, blechy. Doteď mám díry na nohách," přiznal režisér Jiří Volek.

 

 

Mluvilo se ale také o Petřině nemoci a případném těhotenství. Co si o tom soutěžící myslí? A co si myslí o Davidovi a způsobu, jakým naložil se skrytou imunitou? Podívejte se na nový díl talkshow Jak to vidí Robinsoni!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

FOTO: Jak dnes vypadají Robinsonky Bára a Kačka? Staly se z nich dobré kamarádky a ohromně zkrásněly

TN.cz
Reklama