Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2018 13:51
źďár nad sázavou

Žaneta (14) odešla z domu a hledala ji policie. Dobře to dopadlo

Policie na místě činu - ilustrační foto
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek

Policie pátrala po 14leté Žanetě ze Žďáru nad Sázavou. Dívka odešla z domova ve středu ráno. Naposledy jí podle svědků lidé viděli odpoledne právě ve Žďáru nad Sázavou.

Policisté teenagerku vypátrali ve čtvrtek na Žďársku. "Dívka je v pořádku. Všem, kteří pátrání zveřejnili, děkujeme," uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

 

Čtrnáctiletá Žaneta je vysoká přibližně 162 centimetrů, má střední postavu, modré oči a černé, krátké vlasy, na bocích vyholené, vpředu delší kudrnaté sčesané do čela.

 

 

Naposledy na sobě měla oblečené červené tričko s krátkým rukávem s bílým nápisem na prsou, černou mikinu s kapucí s bílo zelenými vzory podobnými graffity se zeleno bílými pruhy na rukávech, černé kalhoty typu legíny. U sebe měla školní batoh černé barvy.

 

"Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají. Na základě šetření policisté zjistili, že se dívka měla ve středu 16. května kolem třetí hodiny odpoledne pohybovat na území města Žďár nad Sázavou," uvedla dříve Miláčková.

TN.cz
Reklama