Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 3. 2017
Otřesné týrání

Peklo na zemi! Násilím dal dívce heroin a nutil ji k sexu se psem

Gabbe Rowlandovou přítel týden brutálně týral
Zdroj: facebook

Mladá žena promluvila o týdnu plném hrůzy a ponížení. Její tehdejší přítel jí píchal drogy, brutálně ji mlátil, znásilňoval a jako vrchol všeho ji donutil k sexu s pitbulem.

Gabbe Rowlandová z amerického Massachusetts mohla navždy zůstat v anonymitě. Místo toho veřejně vystoupila a do podrobností popsala týden hrůzy, který jí připravil přítel Justin Mustafa.


Vše začalo poté, co Gabbe příteli oznámila, že je těhotná. Mustafa, který se krátce předtím vrátil z vězení, začal tvrdit, že mu partnerka určitě byla nevěrná a dítě není jeho.


V červnu 2013, po několika rozchodech a opětovných shledáních Mustafa Gabbe unesl a vystavil ji týdnu mučení, ponížení a násilí. Podle britského Sunu začal tím, že ženě proti její vůli vpíchl koňskou dávku heroinu.


Drogy jí nutil i v následujících dnech a měl velkou legraci z toho, že Gabbe po droze opakovaně zvrací a je úplně mimo. Mladou ženu také brutálně mlátil páskem a znásilňoval.Vrcholem všeho se stal incident, kdy Mustafa uprostřed noci přivedl svého pitbula a donutil Gabbe, aby na psovi předvedla orální sex. Všechno si natáčel.


Až po tomto otřesném zážitku se zbědované ženě konečně podařilo utéct a přivolat pomoc. Mustafa později za všechno již vyjmenované dostal směšný, šestiletý trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Muž zvláště krutým způsobem týral malého pejska! To vás zvedne ze židle

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Matka zveřejnila na Facebooku batolata „na prodej“ se zalepenou pusou! Pobouřila tisíce lidí

pez TN.cz