Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2017 21:56
Zásnuby prince Harryho

Meghan Markle kvůli lásce sekne s kariérou! Nevadí ani rozvod

Zdroj: TV Nova

Šestatřicetiletá herečka Meghan Markle bude už na jaře patřit do britské královské rodiny. Kvůli sňatku s o tři roky mladším princem Harrym prý dokonce obětuje vlastní kariéru.

Americká kráska s exotickými kořeny prince Harryho uhranula. Brát se budou na jaře a po svatbě prý budou bydlet s Williamem, Kate a jejich dětmi v areálu Kensingtonského paláce.

 

"To, že jsem se do Meghan zamiloval tak neuvěřitelně rychle, beru jako nějaké znamení, že nám hvězdy přejí a že všechno je dokonalé. Tak, jak to má být. Tahle krásná žena doslova vpadla do mého života a já do jejího," popsal svou nastávající princ Harry.

 

Meghan se narodila v Los Angeles. Její maminka je Afroameričanka a pracuje jako instruktorka jógy a fyzioterapeutka. Tatínek, s nímž se matka rozvedla, když bylo Meghan šest, dělá osvětlovače.

 

"Meghan Markle je mimořádná, má velice zajímavé kořeny. Její matka je Afroameričanka a její otec má britské, irské a holandské předky. Už teď je v očích veřejnosti dámou," myslí si životopisec britské královské rodiny Christopher Warwick.

 

Meghan, která zazářila v několika seriálových rolích, spojuje s Harrym i zájem o charitu. Před rokem pomáhala ve Rvandě s kampaní za čistou vodu pro tamní obyvatele.

 

 

Šestatřicetiletá herečka má za sebou rozvod. Její manželství s filmovým producentem Trevorem Engelsonem vydrželo dva roky. Svatba prý byla jedna velká párty a obřad trval jen 15 minut. Rozvedli se v roce 2013.

 

Média spekulovala, že právě Meghanin rozvod by mohl Harryho idylický vztah překazit. V královské rodině se totiž rozvody nenosí a třeba Harryho příbuzný Eduard VIII. se kvůli své životní lásce, dvakrát rozvedené Američance, v roce 1936 vzdal trůnu.

 

V případě Harryho ale královna Alžběta II. přimhouřila oko a jeho lásce požehnala. "Sňatek Harryho a Meghan je velice důležitý. Není to jen krok kupředu, je to přímo skok," prohlásil Warwick.

 

Dalším oříškem pro královskou rodinu bylo zřejmě Meghanino herecké povolání. Exotická krásk, ale všechny ujistila, že s herectvím kvůli svatbě s Harrym skončí.

Jana Gerleová/epa TN.cz
Reklama