Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 9. 2017
Mrštná pachatelka

Zatčená žena se vyvlékla z pout a ujela policejním autem! VIDEO

Zdroj: oficiální zdroj, Lufkin Police Department

Neuvěřitelně policisty zahanbila třiatřicetiletá Texasanka. Poté, co jí muži zákona nasadili pouta a nechali v autě bez dozoru, žena se želízek zbavila, přelezla dopředu a s policejním autem ujela. A zaskočení policisté ji naháněli další půlhodinu.

Třiatřicetiletá Toscha Fay Sponslerová svůj husarský kousek předvedla krátce po svém zadržení v sobotu odpoledne. Policisté z oddělení v Lufkinu ji zatkli kvůli krádeži v obchodě.


Jenže poté, co muži zákona posadili Sponslerovou do služebního vozu, přestali jí věnovat pozornost a místo toho řešili něco venku. A toho mrštná žena okamžitě využila.


Jako kouzelnice předvádějící trik se totiž Texasanka dokázala z pout vysmeknout, přelezla ze zadní sedačky za volant a ujela pryč.


 


Překvapení policisté ji tak museli pronásledovat dalších 23 minut. Auta přitom chvílemi uháněla rychlostí přes sto mil v hodině (asi 160 kilometrů v hodině). Policisté také později vypověděli, že se uprchlice snažila dostat ke služební zbrrani uzamčené uvnitř auta, uvedl Daily Mail.


Honička skončila až ve chvíli, kdy se jednomu z pronásledovatelů podařilo unesené auto vytlačit ze silnice do stromu. Pak dostala Sponslerová pouta podruhé a skončila v místním vězení. Na krku má hned několik trestných činů, například za přechovávání drog nebo napadení.

pez TN.cz