Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 1. 2017
den nevěrníků

Zavřete partnera doma! Dnes je den, kdy nejvíc lidí podvádí

Muž načapal manželku s jiným - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Kdo chce podvádět, tomu je nejspíš jedno, jaké datum si k tomu vybere. Podle provozovatelů seznamek pro zadané ale přeci jen existuje jeden den v roce, kdy se podvádí víc než jindy. Je to dnes!

Mnozí z nás si s příchodem nového roku dáváme předsevzetí - že přestaneme kouřit, začneme cvičit nebo že si najdeme novou lásku. Na tom by nebylo nic špatného, kdybychom už jednoho partnera neměli doma.

 

Údaje ze seznamek pro ženaté a vdané dokazují, že milostné aférky nejčastěji vznikají na začátku nového roku. Nejpravděpodobnější den, kdy vás partner může podvést, připadá na 9. ledna, píše The Sun.

 

 

Seznamka Gleeden, která má více než tři miliony uživatelů, potvrdila, že počet nevěrníků se právě v těchto dnech zvyšuje. "V pondělí 1. ledna 2017 jsme zaznamenali až 320% nárůst registrací na naší seznamce. Tento trend je možné pozorovat během celého ledna," uvedl mluvčí seznamky.

 

Prý je to způsobeno tím, že během Vánoc tráví lidé čas výlučně s rodinou. A v novém roce si tímto způsobem chtějí dopřát svobodu, dobrodružství a zbavit se rutiny. První týden je na rozkoukání a dnes, druhé pondělí roku, prý nejčastěji záletníci vyrážejí do akce.

mom TN.cz