Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2018
čerpací stanice

Záznam přepadení: Muž v masce čerta vyhrožoval obsluze pistolí!

Kriminalisté stále marně pátrají po muži, který se zbraní v ruce v neděli přepadl čerpací stanici na Plzeňsku. Policie nyní zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer. Je na nich zachycen pachatel, který v masce čerta vylákal od obsluhy peníze, dálniční kupóny a stírací losy.

K přepadení došlo na čerpací stanici ve Šlovicích na obchvatu Plzně v neděli nad ránem. "Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil do čerpací stanice, kde pod pohrůžkou použití zbraně donutil obsluhu k vydání finanční hotovosti," uvedla mluvčí policie Pavla Burešová.

 

Vystrašený pracovník čerpací stanice dal muži peníze, dálniční kupóny a také stírací losy. Pachatel následně z místa činu rychle utekl. "Podle zjištěných skutečností by se mělo jednat o muže asi 180 centimetrů vysoké postavy. V době spáchání skutku byl oblečen v černé kombinéze a obličej měl zakryt maskou čerta."

 

Obsluha čerpací stanice skončila po přepadení v šoku. "V péči záchranářů skončil muž narozený v roce 1987. Následně byl převezen do Fakultní nemocnice Plzeň. Mohu potvrdit, že neutrpěl žádné fyzické zranění," řekl mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

 

 

Vyšetřovatelé nyní prosí o pomoc veřejnost. "Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnou jakoukoliv informaci, která by mohla pomoci k objasnění případu, aby se obrátili na linku 158," uvedla Burešová.
 

jva TN.cz
Reklama