Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 1. 2016
vytrvalost přináší růže

Zbláznila se do herce a denně mu psala. Dopadlo to pohádkově

Danielle Ceasar
Zdroj: Twitter
Danielle Ceasar

Není neobvyklé, že slavní herci mají zástupy fanynek a nejedna se do svého idolu bezhlavě zamiluje. To byl případ i teenagerky Danielly, která propadla kouzlu herce Jakea T. Austina. Její příběh má ale na rozdíl od mnoha jiných pohádkový konec.

Danielle Ceasarová byla jednou z tisíců fanynek amerického herce Jakea T. Austina, který se proslavil svými rolemi v pořadech na stanici Disney Channel. Do sympatického mladíka se úplně zbláznila a denně mu psala na sociálních sítích zamilovaná psaníčka. Ani ve snu by ji ale nenapadlo, že si jí mezi všemi těmi obdivovatelkami všimne.

 

Danielle svému idolu psala vzkazy každý den po dobu dlouhých šesti let. Začala s tím v roce 2009, k osobnímu setkání ale došlo až o dva roky později na autogramiádě v New Yorku. Poté si herec dívku přidal na Twitteru mezi sledované.

 

 

Během dalších čtyř let dívka sledovala každý Jakeův krok a nepřestávala v obdivných psaníčkách. A vyplatilo se! Nedávno totiž Jake zveřejnil na Instagramu fotku, kde se líbá s půvabnou brunetkou. Tou není nikdo jiný než vytrvalá Danielle. "Jsem do ní blázen," napsal k fotce herec. Je to důkazem toho, že zázraky se někdy dějí.

Jake T. Austin s přítelkyní
Zdroj: Instagram

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TAK SE POZNÁ PRAVÁ LÁSKA! Fotkou spící přítelkyně dojal svět. Měl k tomu ten nejkrásnější důvod

NÁDHERNÉ GESTO: Dívka schovala příteli pod postel dárek! Až ho uvidíte, budete mu závidět

mom TN.cz