Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.7. 2017 21:09
odložení případu

Naděje na nalezení Míši je pryč! V autě Otakara byly další důkazy

Zdroj: TV Nova

Jeden z nejsledovanějších kriminalistických případů poslední doby ani po více než půl roce nemá rozuzlení. Policie po dlouhém vyšetřování dospěla k názoru, že pohřešovaná Míša M. už s největší pravděpodobností není naživu, uvádí podle portálu iRozhlas interní policejní materiál.

Je to už více než půl roku a po Míše M. není ani stopy. Policisté prověřovali celou řadu tipů i lidí, svědectví a kamerových záznamů, nic ale k jejímu nalezení nevedlo. Policie pracovala se třemi vyšetřovacími verzemi, teď už ale podle portálu iRozhlas pracuje s jedinou, pachatelem únosu měl být Otakar S., který během vyšetřování spáchal sebevraždu.

 

Poslední informace, kterou policie k případu přinesla, byla, že zvažuje odložení případu, kterým se bude nadále zabývat jen zúžený tým. "Případ bude odložen v případě, že nedojde k žádnému posunu, i přesto tuto věc bude mít někdo stále na starost a kdykoliv může dojít k jeho otevření," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Z interního dokumentu, který má portál iRozhlas k dispozici, vyplývá, že policie nezveřejnila několik informací, které nepřímo ukazují na Otakara S., konkrétně v kufru jeho auta se našlo kružítko a nůžky, které patřily pohřešované dívce.

 

 

A nejedná se o jedinou podezřelou věc. Policisté našli na prostěradle a mezi čistým prádlem dívky biologické stopy, mělo se jednat o sperma Otakara S., který policistům přiznal, že ho dívka přitahovala a v jejím pokoji se ukájel.

 

Další podezření přinesl výslech Otakara S. na detektoru lži, kde se objevilo několik sporných okamžiků. Z reakcí znalci podle portálu iRozhlas vyčetli, že dívku omámil a také věděl, kde se po zmizení nacházela.

 

Uspávací léky měl podezřelý použít už dříve a hned na několika ženách se měl následně dopustit sexuálních ataků. O tom vypovídá i fakt, že hlavního podezřelého krátce po Vánocích obžalovali z pohlavního zneužití nezletilé dívky. Tou měla být přímo kamarádka Míši, která Otakara S. obvinila, že ji osahával - a to i na intimních místech.

 

 

I přes rozsáhlé vyšetřování visí nad případem stále celá řada otazníků, ať už jde o nalezení mobilu pohřešované, který po třech dnech přinesla policistům matka s tím, že jej našla v kuchyni za sedačkou. Po sebevraždě Otakara S. ale svou výpověď popřela. Podle nové výpovědi ho našel Otakar S. a donutil matku lhát.

 

 

Michaela Muzikářová se ztratila 11. ledna letošního roku. Nepřišla do školy a nikdo ji od té doby neviděl. Policie po dívce rozjela intenzivní pátrání, nic ale k jejímu nalezení nevedlo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policisté si mysleli, že je pohřešovaný chlapec mrtvý. Když ho po letech našli, odhalili krutou pravdu!

DOJEMNÉ SETKÁNÍ: Rodiče našli pohřešovanou dceru po 10 letech. Neuvěříte, jakým způsobem přežila

klma TN.cz