Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.7. 2017 21:09
odložení případu

Naděje na nalezení Míši je pryč! V autě Otakara byly další důkazy

Zdroj: TV Nova

Jeden z nejsledovanějších kriminalistických případů poslední doby ani po více než půl roce nemá rozuzlení. Policie po dlouhém vyšetřování dospěla k názoru, že pohřešovaná Míša M. už s největší pravděpodobností není naživu, uvádí podle portálu iRozhlas interní policejní materiál.

Je to už více než půl roku a po Míše M. není ani stopy. Policisté prověřovali celou řadu tipů i lidí, svědectví a kamerových záznamů, nic ale k jejímu nalezení nevedlo. Policie pracovala se třemi vyšetřovacími verzemi, teď už ale podle portálu iRozhlas pracuje s jedinou, pachatelem únosu měl být Otakar S., který během vyšetřování spáchal sebevraždu.

 

Poslední informace, kterou policie k případu přinesla, byla, že zvažuje odložení případu, kterým se bude nadále zabývat jen zúžený tým. "Případ bude odložen v případě, že nedojde k žádnému posunu, i přesto tuto věc bude mít někdo stále na starost a kdykoliv může dojít k jeho otevření," potvrdila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Z interního dokumentu, který má portál iRozhlas k dispozici, vyplývá, že policie nezveřejnila několik informací, které nepřímo ukazují na Otakara S., konkrétně v kufru jeho auta se našlo kružítko a nůžky, které patřily pohřešované dívce.

 

 

A nejedná se o jedinou podezřelou věc. Policisté našli na prostěradle a mezi čistým prádlem dívky biologické stopy, mělo se jednat o sperma Otakara S., který policistům přiznal, že ho dívka přitahovala a v jejím pokoji se ukájel.

 

Další podezření přinesl výslech Otakara S. na detektoru lži, kde se objevilo několik sporných okamžiků. Z reakcí znalci podle portálu iRozhlas vyčetli, že dívku omámil a také věděl, kde se po zmizení nacházela.

 

Uspávací léky měl podezřelý použít už dříve a hned na několika ženách se měl následně dopustit sexuálních ataků. O tom vypovídá i fakt, že hlavního podezřelého krátce po Vánocích obžalovali z pohlavního zneužití nezletilé dívky. Tou měla být přímo kamarádka Míši, která Otakara S. obvinila, že ji osahával - a to i na intimních místech.

 

 

I přes rozsáhlé vyšetřování visí nad případem stále celá řada otazníků, ať už jde o nalezení mobilu pohřešované, který po třech dnech přinesla policistům matka s tím, že jej našla v kuchyni za sedačkou. Po sebevraždě Otakara S. ale svou výpověď popřela. Podle nové výpovědi ho našel Otakar S. a donutil matku lhát.

 

 

Michaela Muzikářová se ztratila 11. ledna letošního roku. Nepřišla do školy a nikdo ji od té doby neviděl. Policie po dívce rozjela intenzivní pátrání, nic ale k jejímu nalezení nevedlo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policisté si mysleli, že je pohřešovaný chlapec mrtvý. Když ho po letech našli, odhalili krutou pravdu!

DOJEMNÉ SETKÁNÍ: Rodiče našli pohřešovanou dceru po 10 letech. Neuvěříte, jakým způsobem přežila

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.7. | 12:25 adamek1977
36
Chudák holčička!Matka fašounka přítel sexuální deviant ...... typická česká ...
27.7. | 14:07 pichav
-15
☝ ME LITO TE OTAKAROVY KARY !!!! CO TA MUSELA ASI ZAZIT !!!! A I TE KARE SE ASI ...
28.7. | 07:24 marty2702
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tento případ se ukazuje jako hodně moc podivný celá rodina až na babičku jsou to samý lupové buch ví co jí kdo s té rodiny udělal ale myslím že zatím je Otakar S. který si raději vzal život než aby se přiznal,ten jí musel hodně dobře skrýt aby se nenašla a nebo je zatím matka ani bych se nedivil.
27.7. | 21:27 Miluše Hodermarská
5
Náhlasit nevhodný komentář
Důkazy o kterých mluví,žádné důkazy nejsou.Bylo by dobré kdyby to byla fáma.Možná je někde u příbuzných otce a potřebují vše nechat v klidu než bude Míše 18,aby ji ten náš český Barnevern netahal k vůli matce po ústavech.Je to moje přání aby to tak bylo.Jak se říká:"Naděje umírá poslední."
27.7. | 19:22 Irča Rebrošová
13
Náhlasit nevhodný komentář
byl zedník,ale nikdo se asi nezaměřil kde naposledy betonoval či něco stavěl,bych věřila tomu že ji někam zabetonoval :(
27.7. | 18:51 Inka Hromasová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
.. jenom se mlží ! Pokud by se cokoliv našlo v autě, nebo kdekoliv jinde a souviselo by to s nějakým Otakarem, dávno by byl případ uzavřen a viník by byl pojmenován ! Dosud tak nebylo učiněno, ptám se, proč ?!
27.7. | 18:46 noob66
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák někde trpí.. :(
27.7. | 18:08 Jens Trolič
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jééééžiši Kryste. To víme všichni že je mrtv !!! Nedivím se že se ukájel v jejím pokojíku, je to kočka. a tak snad se časem najde aspoň torzo. .
27.7. | 16:48 Vašek Štefkovič
31
Náhlasit nevhodný komentář
Policie by si měla hlavně pořádně podat tu její mámu.....a ať mi nikdo nevykládá,že ta o tom nic neví !!!
27.7. | 15:52 Ilona Votýpková
11
Náhlasit nevhodný komentář
Prala bych si aby se holcina nasla at ziva ci mrtva uz kvuly babicce jen me nejde do hlavy proc ho nechaly stále chodit na svobode jestli kvuly sledovani tak to se moc nepovedlo ze
27.7. | 15:46 slivovicka
20
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu že v době, kdy jsou všude kamery, nejsou schopní dohledat pohyb Otakarova auta.
27.7. | 14:28 jhena
-4
Náhlasit nevhodný komentář
tělo Míši nebylo nalezeno, považuje se tedy za živou, jsou tak všechno jen spekulace co by kdyby, v autě jezdila na výlety , tak se těžko dá mluvit o důkazech, navíc se účastní opět znalci, kteří se zase jen domnívají a soudí podle sebe jiné, v nějakym článku bylo, že byla viděna po (o)narozeninách