Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2017
Robinsonův ostrov

Zdeněk prozradil, jak to měl na ostrově se sexem! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Hostem chatu na TN.cz byl soutěžící z Robinsonova ostrova Zdeněk. Toho na předminulé kmenové radě vyloučil kmen Mayon, následně pak na ostrově vyloučení prohrál souboj s Radovanem a v soutěži o 2,5 milionu korun skončil. Čtenářům TN.cz odpovídal hodinu a prozradil i pikantnosti ze života na ostrově.

Během hodinového rozhovoru se čtenáři TN.cz ptali Zdeňka třeba i na to, jestli mu během pobytu na ostrově chyběl sex. Svou odpovědí ale možná mladý sympaťák mnohé překvapil.

 

"Nechyběl no, asi by bylo zajímavější říct, že chyběl, ale nechyběl. Podle mě v takovýchto fázích fakt nechyběl. Když jste na takovýchto místech, tak se ten sex stane jen tím rozmnožovacím aktem. Zvířata se rozmnožují, když mají jídlo. Mají všechno, jsou v pohodě, můžou se rozmnožovat. Když mám hlad, že je mi na umření, tak se nerozmnožuju, všechno jde stranou," řekl Zdeněk během rozhovoru.

 

Přiznal, že během soutěže nepřemýšlel nad tím, jestli ho některá ze soutěžících přitahuje nebo ne. "Líbila se mi Katie. Samozřejmě, je krásná," prozradil Zdeněk. Dvacetiletá skladnice z Ostravy byla ale první vyřazenou soutěžící.

 

 

Zdeněk přiznal, že nad tím, jak to bude s intimnostmi na ostrově, před začátkem soutěže přemýšlel. "Přemýšlel jsem nad tím, jak to budeme dělat. Jsme lidi a máme nějaké potřeby. Kam tam budeme chodit? jak to budeme dělat? Pak jsem se ocitl na pláži a vůbec jsem nad tím nepřemýšlel. Naopak, po 14 dnech jsem šel za klukama, ´Hele, je to v pohodě, že nic?´ A oni na to: ´Jo, nikdo nic´," dodal Zdeněk s tím, že už začínal být nervózní, jestli s ním není něco v nepořádku.

 

Podle Zdeňka byl pro soutěžící nejhorší hlad. Když se k tomu ještě přidalo špatné počasí, byly to ty nejtěžší chvíle na ostrově. Naopak ohromila ho filipínská noční obloha a výhled na hvězdy, které neskrývá světelný smog.

 

 

Zamyslel se i nad svým vyřazením z kmene Mayon. Vůči Markovi, který v televizi uvedl, že Zdeňka obětoval, zášť nechová. "Nejvíce mě to tíží, to vyřazení z Mayonu. Byla to moje vlastní chyba. Přemýšlím nad tím každý večer. Zkazil jsem si to sám. V jediný den jsem si pokazil celou hru. Kdybych neudělal hloupost a nechtěl Marka zachránit, nelítal tam jako splašený a nepodřezal si větev, byl bych tam dál," myslí si Zdeněk.

 

Kolik Zdeněk na ostrově zhubnul, kdy si oholí knír a co radí zájemcům, kteří by si Robinsonův ostrov také chtěli zkusit? Záznam rozhovoru se Zdeňkem najdete zde:

 

 

Další informace o soutěži Robinsonův ostrov a exkluzivní videa najdete na oficiální stránce pořadu. Jak se do pořadu přihlásit zjistíte zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

vbo TN.cz