Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2017 20:33
smutná zpověď vražda v lázních bělohrad

Kamarádka vyvražděné rodiny: "S přítelem se moc neukazovala!"

Zdroj: TV Nova

Českem otřásá nedělní brutální vražda dvou žen a malého chlapečka v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Nejvíc zpráva o smrti zasáhla příbuzné a přátele. Jedna z kamarádek zavražděné ženy vůbec nechápe, jak se něco takového mohlo stát a doufá, že pachatel bude potrestán.

Trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad vyšetřují od nedělního rána kriminalisté. Oběťmi jsou dvouletý chlapeček, jeho třicetiletá maminka a pětapadesátiletá babička.

 

Mladší ze zavražděných žen se do Lázní Bělohrad přestěhovala teprve nedávno. Podle kamarádky nikdy s nikým neměla problémy a o syna se starala vzorně.

 

"Byla to pohodářka, usměvavá holčina. I její maminka byla hodná paní, s nikým z nich nikdy nebyly problémy. Byli to lidé do pohody," svěřila portálu TN.cz zdrcená žena, která nechápe, proč musela trojice tak brutálním způsobem přijít o život. "Co se jim stalo, je tragédie. Nikdo z nich si to nezasloužil, byli to opravdu milí lidé," dodala.

 

 

Teď doufá, že pachatel bude potrestán. "Je mi líto, co se jim stalo. Snad se případ nějak vyřeší," prohlásila kamarádka. O otci chlapečka, kterého policie z otřesného činu podezírá, toho příliš neví. "Nějak moc se s ním ani neukazovala," vysvětlila.

 

Na místě neštěstí zasahují kriminalisté, podle slov reportéra TV Nova je jich opravdu mnoho. Prohlédavají i koryto potoka a hledají vražednou zbraň.

 

Video z místa činu:

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.8. | 18:03 Petr Kelenda
27
ČR začíná být rájem zločinců. Zlatá doba před rokem 1989. Byl trest smrti a ...
13.8. | 20:18 Milos Trasimi
-4
Ano kvůli takovým zkurvy synům jako ty blokují diskusi.A pokud se nemylim ...
13.8. | 20:25 Roman Skala
5
Náhlasit nevhodný komentář
Bez si zaprcat se zviretem opaleny dobyttku. Kdykoliv se potrebuju vyzvracet pustim si tve kytarove pseudosolo na youtube. Potomci koz nemaji soudnost.
13.8. | 20:21 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Kelenda.ČR byla vždy rájem zločinců.Jen se o tom nesmělo mluvit a když tak jen na ústředí KSC.
13.8. | 20:20 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ty jsi moc inteligence nepobral vid?
13.8. | 20:20 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Tady se nyní píše o trojnásobné vraždě kterou spáchal jisté takový směje jako ty a zadas po TN.cz aby zprostředkovala vraždu spáchaným nějakým opalenym člověkem aby jsi mel o čem prcat a tvé ego melo pre Skalopevna filcko?
13.8. | 20:18 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ano kvůli takovým zkurvy synům jako ty blokují diskusi.A pokud se nemylim TN.cz zásadně neinformuje o kriminalitě opakujících se Cechu v Chorvatsku.Co to zase tady Skala meles? Ty beres drogy?
13.8. | 18:51 Roman Skala
5
Náhlasit nevhodný komentář
Problém je, že o zvěrstvech, která páchají opálení se píše jen okrajově. Zdejší redakce sympatizuje se špínou, která tu systematicky uráží majoritu a pokud o kriminalitě opálených informuje, nepovolí pod článkem diskuzi.
13.8. | 18:03 Petr Kelenda
27
Náhlasit nevhodný komentář
ČR začíná být rájem zločinců. Zlatá doba před rokem 1989. Byl trest smrti a drogově závislých bylo jako šafránu. Každý byl v práci a neměl roupy na blbosti. Dnes se mraky lidí nudí a potom to tak vypadá!