Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2017 18:52
Foto uvnitř Jizva jak od žraloka

Že je císařský řez "snadná cesta"? Maminka zveřejnila děsivé selfie!

Olivia White po porodu
Zdroj: instagram.com

Známá australská bloggerka Olivia Whiteová zveřejnila fotku, která má rozptýlit řeči o tom, že oproti normálnímu porodu je císařský řez snadná cesta, jak na svět přivést dítě. Její příspěvek na Instragramu vyvolal bouřlivé reakce.

Olivia na svém blogu píše o rodičovství. Po porodu druhého dítěte začala zveřejňovat fotografie, jak její tělo teď, když na svět přivedla již druhé dítě, vypadá. Reagovala tak na všechny fotografie a články o ženách, které záhy po porodu vypadaly, jako kdyby dítě nikdy neměly. Své čtenářky se Olivia snaží přesvědčit, že je přirozené, že se jejich tělo po porodu změní.

 

Teď reagovala na řeči, že císařský řez je proti porodu přirozenou cestou jednoduchý způsob, jak přivést dítě na svět. Na svém instagramovém profilu zveřejnila fotografii, jak po zákroku sama vypadala. Její otevřená zpověď, kterou příspěvek doplnila, hned vyvolala velkou reakci žen z celého světa.

 

"Vím, že to asi není nejlepší pohled na mě, ale kdo by nechtěl udělat si selfie pár hodin po porodu, na které je vidět, jak vás rozřízli, aby z vás vyškubli celého člověka. Takhle to opravdu vypadá pár hodin po císařském řezu," píše Olivia.

 

 

"Jestli si někdo myslí, že je to snadná cesta, zkuste mít v břiše patnácticentimetrovou ránu jak od žraloka!" uvedla Olivia. "Pak vám to sešijí rybářským vlascem a vy cítíte, jako kdyby vaše orgány chtěly utéct," přidala Olivia s tím, že opravdové peklo nastalo, když vyprchala anestesie.

 

 

"Potom se cítíte, jako kdyby vás srazil autobus. A pak přes vás ještě zacouval, kdybyste si toho náhodou napoprvé nevšimli. Když si nevezmete prášky předtím, než ty předchozí přestanou působit, tak budete určitě vědět, že jste naživu, a budete si přát, abyste nebyli," dodala.

 

Přidává ale, že je ráda, že mohla zákrok podstoupit, protože kdyby tu ta možnost nebyla, zřejmě by nemohla mít děti. Obdobně reagují i její čtenářky.
 

vbo TN.cz
Reklama