Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.2. 2016 17:43
Prezident na Liberecku

Zeman se pustil do Merkelové: Udělala dvě chyby, řekl prezident

Zdroj: TV Nova

V pátek končí návštěva prezidenta Miloše Zemana v Libereckém kraji. Dopoledne diskutoval Zeman s obyvateli města Lomnice nad Popelkou. Během setkání s občany pětitisícového městečka se pustil i do kritiky německé kancléřky Angely Merkelové.

"Angela Merkelová udělala dvě chyby. Tou první bylo, když do Německa pozvala všechny Syřany. Najednou je každý Syřan. Mají falešné syrské pasy nebo nemají žádné. Jsou ale z Afghánistánu, Pákistánu nebo i Senegalu," řekl Zeman při setkání s občany v lomnickém Tylově divadle.

 

Zeman odpovídal na otázku, co říká na vzrůstající kritiku německé kancléřky Merkelové. Vedle toho ji Zeman vyčetl, že nestanovila limit, kolik uprchlíků je Německo ochotno přijmout.

 

"Pokud takový strop neexistuje, znamená to, že nejdřív přijdou rodiny uprchlíků, pak jejich známí a nakonec celé vesnice," věštil Zeman. Podle něj ale do Německa nebudou uprchlíci chodit za prací, ale proto, aby využívali štědrý německý sociální systém.

 

 

Zeman se tak obává, že pokud bude migrační proud pokračovat, povede to k rozvratu evropského kulturního, sociálního i politického systému.

 

Prezidentská návštěva Libereckého kraje dneškem končí. Miloš Zeman během uplynulých tří dní navštívil krajské město, kde promlouval před zastupiteli. Od hejtmana Martina Půty (STAN) přitom dostal nefunkční samopal. Hovořil také se studenty na Technické univerzitě v Liberci a lanovkou se nechal vyvést na Ještěd. Ve středu odpoledne se pak sešel s občany města Hodkovice nad Mohelkou. Čtvrtek strávil návštěvou Tanvaldu a Semil.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.2. | 14:46 Roman Nemergut
65
Dobře Zeman. Ostatně jako vždycky!!
26.2. | 15:36 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-58
Hradní šašek opět zapič0val, zakvičel a zahýkal. Jeho pravomoci končí rovnáním ...
6.12. | 21:57 jkazatel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Však to pozná každý z vás, jestli se to zvrtne. Pak budete rádi, že budete moci být aspoň otroky. Dopadnete jako ta dcera toho papaláše, znásilnění, zabití. Pěkná budoucnost. A pokud pochybujete, tak byl jsem i ve Francii a v Německu mi muslim zabil kamaráda. Takže nevíte o čem mluvíte, sluníčka.
28.6. | 17:22 pumii
-7
Náhlasit nevhodný komentář
lidi, lidi :-) je šance, že někdy pochopíte, co dělá Zeman? Ano je prezidentem a chová se jako kdyby mu to tady patřilo.. nepatří. Je to nás všech, tudíž i nás h-vad, jak píše špejbl. jestli jste ze Zemana vypatlaní, protože se vám v koulích nic neurodí, je to váš problém, ale proto nejsme my h-vada
27.2. | 15:12 Miroslav Hanko
7
Náhlasit nevhodný komentář
Udělala dvě chyby?Tři!!!Že se vůbec něco takového narodilo.
27.2. | 11:58 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-19
Náhlasit nevhodný komentář
27.2. | 09:59 spejbl112: Ale můžeš nám sdělit, jaké jsou kompetenc hradního šaška, mimo pič0vání, kvikot, hýkání a věnců, TheBille
27.2. | 11:34 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-10
Náhlasit nevhodný komentář
27.2. | 09:59 spejbl112: To není fotka upravená ve photoshopu, to je realita. Ty jsi trapnej s tím photoshopem, TheBille
27.2. | 10:04 asfre
-6
Náhlasit nevhodný komentář
maxfox,spejbl112 a spolek dalších análních Emanových řiťolezců - napište co konkrétního hradní šašek udělal pro lidi. Jen mele pantem a skutek utek. Jeho pravomoci jsou totiž skoro nulové, tedy kromě kladení věnců a kabelů.
27.2. | 06:58 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-20
Náhlasit nevhodný komentář
Tup@ni, evidentně vám unikají pravomoci třínohýho hradního šaška. Může si pič0vat, kvičet a hýkat do libosti, ale jeho nejvyšší pravomocí je rovnání stuh na kladenejch věncích
26.2. | 20:20 Petr Szabo
-24
Náhlasit nevhodný komentář
A co udelal Zeman pro Madary a Reky.Jendo velky NIC.Jen kritizuje,coz je nejjednodussi politika jakou delaji jen politicti zacatecnici bez vlastnich napadu.Zeman nema zadne pravomoce,vse dela vlada a proto je tu klid!Zeman jezdi strihat pasky domovu duchodcu ktere postavila vlada a on ma z toho body
26.2. | 20:10 Petr Szabo
-27
Náhlasit nevhodný komentář
Opilec,invalida a senilni starec se odvazuje kritizovat Merklovou za neco,co se ho netyka!Ty grazle Zemanskej co lzes ze prijedou rodiny,kdyz Nemci to nedovoli po 3 roky.A znamy a vesnice jsou vyplodem tveho mekeho mozku.Siris tady lzi pro lidi co si nechteji sehnat info.Pomohla tim Rekum a Madarum.
26.2. | 20:01 overal
7
Náhlasit nevhodný komentář
Bureš to dělá schválně, čím více budeme zadlužení, tím více a levněji toho u nás Bureš skoupí! Ozubenec se dostal na místo, které vyžaduje myšlení a vlastní vůli a on nic z toho nemá! Celý život šplhá pomocí řiťolezectví a tak jen hledá řiť nad sebou a tlačí, ať je to řiť EU nebo Merkelové!