Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.1. 2016 20:12
Prezidentův výrok

Zeman: Politici na kalašnikov reagovali hystericky, jsou to šašci

Zdroj: TV Nova

Někteří politici ze sebe podle prezidenta Miloše Zemana udělali šašky, když "hystericky reagovali" na bonmot o tom, že nedemokratickou cestou jak se zbavit politika, je kalašnikov. Prý nevyzýval k zastřelení premiéra Sobotky, jeho slova špatně interpretovali někteří novináři a politici.

Na úterním setkání s občany Tišnova odpověděl prezident Zeman na dotaz, jak se zbavit premiéra Sobotky větou, z níž někteří usoudili, že nabádá k jeho zastřelení.

 

"Někteří politici vyvodili, že chci pana Sobotku zastřelit, i když v té jediné větě nebyl jmenován," řekl Zeman. "Nebudu jmenovat politiky, kteří, podle mého názoru, ze sebe svojí hysterickou reakcí udělali tak trochu šašky," dodal.

 

Prezident svůj úterní výrok na dnešní tiskové konferenci také citoval. "Můžete se zbavit jakéhokoliv politika - prezidenta nevyjímaje, buď demokratickou cestou, to znamená svobodnými volbami, nebo nedemokratickou cestou, například kalašnikovem," řekl.

 

 

Politici z obou parlamentních komor napříč politickými stranami označili výrok za nepřijatelný a nevhodný nebo nechutný. Sám Sobotka řekl, že Zemanova slova jsou hloupá a zbytečná a straší jeho rodinu.

 

Hejtman Michal Hašek, který je členem ČSSD, podotkl, že podle něj by mezi prezidentem a premiérem měly fungovat korektní vztahy. Nabídl oběma politikům, že své neshody mohou urovnat u jihomoravského vína.

 

Podívejte se na reportáž o Zemanově výroku:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VTIPNÁ GALERIE: Světoví politici jako hvězdy filmových trháků. Budete se válet smíchy!

tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.1. | 19:32 allanaldik
36
Zeman je nazval jemne jen šašky ja je nazývám YDIOTY
27.1. | 19:46 bimbi20
-34
Pane prezidente, dejte si Becherovku, hoďte šavli, nadávejte do pohlavních ...
28.1. | 16:08 implacable
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tož co k temu řekl Jandák toho už si k rozhovoru Nova nepozvala tož monitorink tzv.Rady pro r.a tv.vysílání stojí za ho v no Měli by je vyměnit,nebo dopadne Nova jak CT.Kaloska vidim furt a dementní Němcová to je už moc.Nevážím si vysílání když není vyvážený.Jináč cuhlasim politici su šašci.Viz.tv.
28.1. | 10:55 Tony
6
Náhlasit nevhodný komentář
Zločinecké ODS už neví kudy kam a hloupá Němcová tomu dala korunu.Hnus!!!!!
28.1. | 10:40 lada48
2
Náhlasit nevhodný komentář
Přesné hodnocení! http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8278-tohle-je-reakce-hodna-hystericke-zenske-chlap-prece-jedna-jinak.aspx
28.1. | 09:54 lucielucina
10
Náhlasit nevhodný komentář
Taky jsem to viděla v TV. To Němcové nedošlo, že ze sebe udělala dementa?? Za tohle je platíme, ten celý den zbytečnýho tlachání v parlamentu, kdo zesebe udělá největšího hlupáka. Takže máme absolutní ho vítěze o nejzbytečnějšího a ***domyslete sami**** politika.
28.1. | 09:22 Petr Pundr
10
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby novináři soustavně nevytrhovali věty z kontextu,kdyby nepřekrucovali Zemanovi výroky a hlavně kdyby neustále veřejně nelhali,žádná bouře ve sklenici vody by se nekonala! A paní Němcová by ze sebe nemusela před celým národem opět udělat krávu ! Jandák to řekl přesně,pod to se mu každý podepíše!
28.1. | 07:53 Tony
12
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvíce reagovala profláknutá první dáma zločinecké ODS.Ona si to vzala asi osobně.Jak řekl Jandák,patříte do Bohnic.
28.1. | 06:09 koxkum
6
Náhlasit nevhodný komentář
Cenzura už je tady?
28.1. | 01:29 rivakisha
12
Náhlasit nevhodný komentář
Aspoň někdo bere politiku aktivně s humorem a ne se jen přidat ke stereotypní vládě, která občas připomíná líná prasata. Emoce a smysl pro humor jsou známkou nefalšované lidskosti a inteligence.
27.1. | 23:28 adam12345678901234
17
Náhlasit nevhodný komentář
Pitomců v tomto národě je na kila a co teprve ve vládě. Většina lidí ten výrok pochopila správně. To bylo ostatně slyšet i v tom sále. Bohužel tu žije spousta nafoukanců, kteří si mysli, že jsou lepší, důležitější a dokonalejší. Viďte pane Sobotko. Děkuji pane Zemane, že držíte svou linii.
27.1. | 23:27 lucielucina
16
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímavý článek na www.parlamentnilisty.cz s nadpisem "Migranti se chovají jako parazité a obtížný hmyz sající..." Souhlasy s Ficem a kritika na Sobotku. Spousta našich rozumných politiků si uvědomuje vážnost situace. Nepochopil to jen Sobotka, kníže, Merkel a "potrefené husy".
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme