Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
Dlouhověký filantrop

Zemřel bankéř David Rockefeller. Bylo mu 101 let

David Rockefeller
Zdroj: Profimedia
David Rockefeller

Ve 101 letech zemřel David Rockefeller, úspěšný americký bankéř, filantrop a prezidentský poradce. Podle tiskového mluvčího skonal ve spánku ve svém domě v New Yorku.

Zámožný David Rockefeller trpěl už několik let zdravotními problémy. V září loňského roku prodělal už sedmou transplantaci srdce, napsal portál Scorched Earth News.


Jde ovšem pouze o fámu, která se internetem šíří od roku 2015. Portál Scorched Earth News je navíc stránkou, která šíří falešné a satirické zprávy.


David Rockefeller patřil mezi slavnou dynastii amerických miliardářů a byl nejstarším členem rodiny. Jeho jmění se odhaduje na 3,3 miliardy dolarů. Byl předsedou a generálním ředitelem Chase Manhattan Corporation a měl velký vliv na bankovnictví ve světě.

 

Banka Chase Manhattan byla dlouho známá jako Rockefeller bank, i když rodina nikdy nevlastnila přes pět procent akcií.

 

 

 

Úspěšný bankéř byl posledním přeživším dítětem Johna D. Rockefellera Jr. a Abby Alddrich Rockefellerové. Narodil se v roce 1915 v New Yorku. V jeho rodném domě byly umístěny vzácné, starověké, středověké a renesanční poklady, které shromáždil jeho otec.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.3. | 17:19 ascaras
13
Jojo na každou svini se vaří voda,ani sedmé srdce mu nepomohlo,jistě se bude ...
20.3. | 18:30 pichav
-6
TADY ZAS BUDE ZAVISTIVYCH !!! TRADICNICH CECHU !!!! PRDNE JIM I NOTAS !!! ...
21.3. | 08:24 truthwillprevail
-1
David Rockefeller - Má i své nadace a podporoval nadace, financoval i založení OSN. Nebyl sice nejbohatším, ale je ho vliv byl jeden z největších na světě. Taky do svého vlivu investoval nemalé peníze.
21.3. | 08:19 truthwillprevail
1
David Rockefeller je zakladatelem a podporovatel hned několik spolků, které fungují do dnes. Např. Římský klub, Bilderberg, Trilaterální komise. Říká se jim tajné spolky, protože jsou pro veřejnost uzavřené. Členové jsou nejmocnější lidé světa, ovlivňují chod světa.
21.3. | 01:00 truthwillprevail
2
Těch Rockefellerů je a bylo tolik, že už nevím který byl ten nejhorší.
20.3. | 23:20 Roman Skala
1
Z toho clanku me svedi me prvni koule.
20.3. | 18:50 vechtr-z-protivina
8
Své majetky si tento žid nahrabal vykořisťováním, korupcí a nakalými obchody, zneužíváním nouze jiných atd., jak to ostatně židé umějí. Za každým velkým majetkem se skrývá zločin. O jednoho člena Bilderbergu méně....
20.3. | 18:45 pater11
3
Ja mam zatim treti,tak jeste mam cas hiiii.
20.3. | 18:30 pichav
-6
TADY ZAS BUDE ZAVISTIVYCH !!! TRADICNICH CECHU !!!! PRDNE JIM I NOTAS !!! MUSLIM ZE JEHO PRVNI SLOVA !!!! NA DRUHEM BREHU BYLA !!!!! TAK TED SI VAS KOUPIM VSECHNY !!!!! JENZE ZAPOMEL !!!! ZE KREDITKA ANI CIP V KOLENE NA DRUHEM BREHU !!!! NENI CTEN !!!! TAM SE CTE VSECHNO MOZNE JEN TO SVETSKE NE !!!!
20.3. | 18:24 novus
5
Takze hlady nezemrel? Ikdyz vypada jak bezdomovec nebo Melm!
20.3. | 18:19 josefvyskoc
5
jezismaria, jen 3,3mld dolaru ?!...tak to proti ceskymu kellnerovi je uplnej zebracek, kellner ma pry 12mld USD, a to za mizernejch 25 let !!!...inu, kdo poctive pracuje , ten se ma v cesku dobre, o tom zadna ! ))))...
20.3. | 17:26 Ton Alfonso
10
Je jasné že z jeho majetkem se mu za Zubatou nechtělo ten kdyby mohl rozhodovat o životě tak by chtěl být nesmrtelný ,chamtivost je věčná a takovým lidem se umírat nikdy nechtělo ale Zubatá rozhodla že půjde opět z holou prdelí za ní ,on kdyby mohl tak si celý majetek vezme sebou.