Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2017 14:32

Umělec vyvěsil prezidentovi na Hradě trenky, teď tragicky zemřel

V neděli zemřel po těžké nehodě na motorce člen skupiny Ztohoven, umělec Filip Crhák. Zanechal po sobě těhotnou přítelkyni. Filipovi bylo teprve 42 let.

Filip Crhák byl odsouzen v roce 2015 za pověšení rudých trenek na Pražském hradě. Členové jeho skupiny vylezli na lešení a vyměnili prezidentskou standartu za červené trenýrky.

 

Trojice nakonec dostala půlroční trest a pokutu ve výši 63 544,60 Kč za poškození střechy a odcizení standardy. Tento počin přitom nebyl jediným výtržnictvím skupiny. A právě červené trenky teď vyvěšují lidé na facebooku, aby uctili památku kamaráda.

 

 

14

GALERIE: Zemřel člen Ztohoven Filip Crhák

Zdroj: facebook

Filip Crhák

Kamarádi vyjadřují na sociálních sítích upřímnou soustrast

Hodnocení:


V květnu utrpěl Filip Crhák následkem těžké nehody na motorce mnohočetná zranění. Přestože měsíc bojoval, vážným zraněním nakonec bohužel podlehl.

 

 


Filipovu smrt potvrdil jeho přítel a kolega Roman Týc. Fanoušci a kamarádi přidávají na sociálních sítích obrázky červených trenek s černou páskou a vyjadřují tak soustrast. Například Filipův kamarád Honza reagoval na tragickou zprávu: "Odešel a už se nevrátí. Snad je nahoře jenom v podmínce.“

ten TN.cz