Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Aktualizováno 21.6. 2017 14:48
smutná zpráva

Zemřel režisér Vladimír Drha. Byl blízký přítel hvězdy seriálu Ulice

Zemřel režisér Vladimír Drha

Zemřel známý režisér Vladimír Drha, který žil v registrovaném partnerství s hercem Filipem Rajmontem. Hvězda nekonečného seriálu Ulice oznámila smrt přítele na Facebooku.

V noci na středu zemřel filmový a televizní režisér Vladimír Drha, který před lety bojoval s rakovinou. Vážná nemoc ho připravila o část tváře. Smutnou zprávu oznámil jeho kamarád Filip Rajmont, který je známý především ze seriálu TV Nova Ulice.

 

"Dnes zemřel Vladimír Drha. Sbohem, kamaráde," napsal Rajmont k jeho fotografii. "Šlo o přirozenou smrt. Co přesně se mu stalo, řeknou soudní lékaři. Zatím nemám více informací," řekl herec Blesku.

 

15

GALERIE: Zemřel režisér Vladimír Drha

Zdroj: Profimedia

Vladimír Drha s Janou Brejchovou v roce 2007

Hodnocení:

 

I když Drha před dvěma lety zvítězil nad rakovinou, z nemocnice se domů vrátil s nasazovacím horním patrem. Od té doby potřeboval pomoc druhých, kterou mu zajistil právě Rajmont.

 

Aby měl herec ve všem volné ruce, uzavřel s Drhou registrované partnerství. "Díky němu žiju. Filip se stará úplně o všechno," řekl tehdy Blesku režisér.

 

 

Vladimír Drha začínal jako dokumentarista. V sedmdesátých a osmdesátých letech natočil desítky titulů, například Dotyky a Citlivá místa, Restaurace, Mezek, Ticho v soudní síni. V roce 1981 vznikl známý celovečerní snímek Dneska přišel nový kluk.

 

Drha spolupracoval s herečkou Janou Brejchovou. Jeho posledním celovečerním filmem byly Anglické jahody z roku 2008. Režisér získal mnoho festivalových cen.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nemocný Jiří Pomeje exkluzivně promluvil o rakovině! Čeká ho po uzdravení role v Ulici?

FOTO: Filip Rajmont alias Ota Puklický z Ulice slavil s herečkou ze seriálu 3leté výročí! O jaké jde?

has TN.cz