Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2017 14:48
smutná zpráva

Zemřel režisér Vladimír Drha. Byl blízký přítel hvězdy seriálu Ulice

Zemřel režisér Vladimír Drha

Zemřel známý režisér Vladimír Drha, který žil v registrovaném partnerství s hercem Filipem Rajmontem. Hvězda nekonečného seriálu Ulice oznámila smrt přítele na Facebooku.

V noci na středu zemřel filmový a televizní režisér Vladimír Drha, který před lety bojoval s rakovinou. Vážná nemoc ho připravila o část tváře. Smutnou zprávu oznámil jeho kamarád Filip Rajmont, který je známý především ze seriálu TV Nova Ulice.

 

"Dnes zemřel Vladimír Drha. Sbohem, kamaráde," napsal Rajmont k jeho fotografii. "Šlo o přirozenou smrt. Co přesně se mu stalo, řeknou soudní lékaři. Zatím nemám více informací," řekl herec Blesku.

 

15

GALERIE: Zemřel režisér Vladimír Drha

Zdroj: Profimedia

Vladimír Drha s Janou Brejchovou v roce 2007

Hodnocení:

 

I když Drha před dvěma lety zvítězil nad rakovinou, z nemocnice se domů vrátil s nasazovacím horním patrem. Od té doby potřeboval pomoc druhých, kterou mu zajistil právě Rajmont.

 

Aby měl herec ve všem volné ruce, uzavřel s Drhou registrované partnerství. "Díky němu žiju. Filip se stará úplně o všechno," řekl tehdy Blesku režisér.

 

 

Vladimír Drha začínal jako dokumentarista. V sedmdesátých a osmdesátých letech natočil desítky titulů, například Dotyky a Citlivá místa, Restaurace, Mezek, Ticho v soudní síni. V roce 1981 vznikl známý celovečerní snímek Dneska přišel nový kluk.

 

Drha spolupracoval s herečkou Janou Brejchovou. Jeho posledním celovečerním filmem byly Anglické jahody z roku 2008. Režisér získal mnoho festivalových cen.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nemocný Jiří Pomeje exkluzivně promluvil o rakovině! Čeká ho po uzdravení role v Ulici?

FOTO: Filip Rajmont alias Ota Puklický z Ulice slavil s herečkou ze seriálu 3leté výročí! O jaké jde?

has TN.cz

Diskuze

21.6. | 16:02 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
☝ TO JE HROZNY CO SE LIDEM DEJE A CO MUSI VYDRZET !!!! JA BYCH DAL VSECHNY PRACHY ABY SE TO NEDELO !!!! JENZE VSEMOHOUCI MA SVY PLANY !!!!!!!!!!!!!!!!! AVSAK DOVEDETE SI PREDSTAVIT KDYBY MELY NASAZOVACI PATRO PANELAKY !!!! TO BY BYLO TAKE STRASNE !!! JSOU TO HRUZY UZ TAK S TEMI PATRY CO MAJI !!!! ☝