Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 7. 2015
Bylo jí 22 let

Zemřela dcera slavné zpěvačky. Před 6 měsíci ji našli polomrtvou

Whitney Houstonová a její dcera Bobbi Kristina Brownová
Zdroj: Profimedia
Whitney Houstonová a její dcera Bobbi Kristina Brownová (vpravo)

Jediná dcera známé popové zpěvačky Whitney Houstonové zemřela. Dvaadvacetileté Bobbi Kristině Brownové bylo 22 let. Zemřela půl roku poté, co našli její bezvládné tělo ve vaně v jejím bytě v Atlantě.

Na konci ledna našel Bobbi Kristinu Brownovou její přítel bezvládnou ve vaně. Díky pomoci přežila, necelý půl rok po této tragédii zemřela. Co se přesně 31. ledna stalo stále není jasné. Stav dcery Whitney Houstonové ale se každým dnem zhoršoval, začátkem února ji dokonce rodina odpojila od přístrojů, na konci června ji pak převezli do hospice.

 

"Bobbi Kristina Brownová zemřela 26. července obklopena rodinou. Konečně našla klid v rukou božích. Chceme ještě jednou všem poděkovat za obrovské množství lásky a podpory, kterou nám vyjadřovali v průběhu několika měsíců," uvedla v prohlášení zástupkyně rodiny Kristen Fosterová.

 

Bobbi Kristna Brownová byla jedinou dcerou zpěvačky Whitney Houstonové a zpěváka Bobbyho Browna. Jejím partnerem byl Nick Gordon. Nick s Bobbi Kristinou vyrůstal, protože popová hvězda si ho osvojila, když mu bylo devět let.

 

 

Whitney Houstnové zemřela v 48 letech před více než třemi roky - 11. února 2012. Utonula ve vaně v hotelovém apartmá v Beverly Hills. K jejímu skonu přispěla srdeční choroba i závislost na kokainu.

 

TN.cz / hmr
Reklama