Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2017 10:11
slova příbuzných tragická nehoda

Zemřeli i s miminkem, nepohřbí je spolu! Martin a Alena se měli brát

Tragická nehoda na Slovensku
Zdroj: Policie ČR/ Facebook
Martin a Alena zemřeli v pondělí při nehodě u obce Ružomberok. O život přišla i malá Viktorka.

Plánovali svatbu a těšili se z nového přírůstku do rodiny, cestou za příbuznými ale měli Martin s Alenou u obce Ružomberok hrozivou nehodu, při které všichni tři zemřeli. Pozůstalí se nemohou z pondělní tragédie vzpamatovat, vyřešit museli i smutné dilema, kde pár a miminko pohřbít.

Zatímco Martin pochází ze Slovenska, Alena je rodilá Češka. Přesto na sebe dvojice i přes velkou vzdálenost jednou narazila, jejich přátelství brzy přerostlo ve vekou lásku a dokonce se jim narodila holčička.

 

Právě tu chtěli ukázat příbuzným na Slovensku, do Trnkova už ale nedojeli. Z neznámých příčin vjeli autem do protisměru, kde je smetl kamion. Celá rodina včetně malé Viktorky zemřela.

 

14

GALERIE: Tragická nehoda u Ružomberoku

Zdroj: Policie SR

Tragická nehoda u Ružomberoku - 1

Hodnocení:

 

Příbuzní se ze smutné zprávy nemohou vzpamatovat. Měli řešit svatbu, místo toho ale zařizují pohřeb. "Malou Viktorku jsem měl teď vidět poprvé. Měli v plánu se vzít. Spolu už bydleli i v Česku i s jejím dalším synem. Martin byl velmi dobrý, nikomu nedělal zle. I sousedům pomáhal stavět dům," přiznal jeho nejmladší bratr Michal.

 

 

Právě ten musel smutnou zprávu oznámit zbytku rodiny, informuje slovenský Nový Čas. "Byla tu v pondělí ráno policie a řekla mi to. Původně jsem myslel, že přišli kvůli tomu, že otce před týdnem vykradli. Ptali se mě, jestli mají jít za mámou, chtěl jsem jí to říct já," dodal.

 

Maminka neustále plakala. Nyní musí kromě jiného řešit i otázku, kde celou rodinu pohřbít. Alena totiž na rozdíl od Martina pochází z Česka. "Alenka bude pochovaná asi tam i s dcerkou. Měla jsem ji ráda jako svou další dceru. Rodiče ji budou chtít mít u sebe. Už jsem s nimi mluvila, jsou v šoku a nemohou se z toho vzpamatovat. Já syna pochovám tady," řekla novinářům L'udmila.

 

Policisté okolnosti smutné nehody prošetřují. Podle všeho mohl být na vině mikrospánek Martina, který pak následně vjel do protisměru. Řidič kamionu je otřesený z toho, co se stalo. O tom, co prožívá, promluvila i jeho přítelkyně.

lud TN.cz