Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
tragédie přišla o všechno

Zemřeli při nehodě i s holčičkou: "Jak budeme žít?" pláče babička

Tragická nehoda na Slovensku
Zdroj: Policie, facebook

Těšila se na svou měsíční vnučku, během chvíle ale přišla o ni, svého syna i budoucí snachu. Paní Ľudmile se život obrátil vzhůru nohama, když zjistila, že celá rodina v pondělí zemřela při vážné dopravní nehodě. Vůbec neví, jak se má s bolestnou ztrátou vyrovnat.

Tragédie se stala jen kousek od slovenské obce Ružomberok. Martin, Alena a měsíční holčička Viktorka jeli autem za příbuznými do Trnkova, do cíle už ale nedorazili. Cestu jim zkřížil náklaďák, při čelním střetu celá rodina zemřela (o nehodě jsme psali zde).

 

Babička malé Viktorky a zároveň maminka Martina se nemůže s tragickou zprávou vyrovnat. Pár z Česka měl na Slovensku kromě jiného vyřídit rodný list holčičky, paní Ľudmila se těšila, že si pochová v náručí svou vnučku. "Jsme v šoku celá rodina. Nevím, jak to bude dál. Jak budem dál žít?" plakala v rozhovoru pro Nový Čas.

 

 

Svého syna moc milovala. "Byl to zlatý a dobrý chlapec. Vážil si mě, ctil a pomáhal mi. Měl mnoho kamarádů, nekradl, nepil, nedrogoval. Od rána do večera jen pracoval," řekla. Martin a Alena se podle paní Ľudmily upřímně milovali. "Martin byl tak šťastný, že si to ani neumíte představit. Stále si s dítětem hrál, aby si Alenka oddychla. Zbožňoval dcerku jako princeznu,"dodala zdrcená žena.

 

14

GALERIE: Tragická nehoda u Ružomberoku

Zdroj: Policie SR

Tragická nehoda u Ružomberoku - 1

Hodnocení:

 

V šoku z nehody je i řidič kamionu, kterému osobní auto náhle vjelo do cesty. Podle policie přejelo do protisměru. Trvdí, že neměl čas vůbec zareagovat. Podle jeho přítelkyně byl velmi zodpovědným řidičem. "Je nám moc líto, co se stalo,... Volal mi už v noci po nehodě, když skončil v nemocnici se zraněným kolenem a měl i korzet, protože ho bolela záda... Alkohol mu nezjistili, najezdil toho hodně, procestoval autem i Francii, bývalou Jugoslávii, Portugalsko," řekla novinářům.

 

 

Příčinu nehody prošetřuje policie, podle řidiče kamionu je ale dost možné, že svou roli mohl v tomto případě sehrát i mikrospánek. "U nebohého řidiče bude vykonaná pitva. Další okolnosti a příčiny vzniku této tragické dopravní nehody jsou předmětem probíhajícího vyšetřování," sdělil mluvčí policie Radko Moravčík.

 

Podívejte se na reportáž:

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.10. | 14:46 lenka nováková
26
Každý je dobrý,zlatý,hodný,hezký,milý.Kdyby byli všichni takový,jak je ...
3.10. | 15:17 Petr Kelenda
-7
Nejhorší jsou řidiči Octavií a Passatů.Opět se to potvrdilo.
4.10. | 10:07 Viera Sisková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Koleno a korzet měl řidič náklaďáku po nehodě.Píšou to v článku,stačí pozorně číst.
4.10. | 09:02 suffa
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bohumír Panuš: Vy jste tomu tedy dal.... výsledkem nehody bylo, že všichni tři namístě zemřeli. Ten korzet byl výsledkem nehody předešlé. Takže asi šofér - bourač....
4.10. | 07:49 zacotomame
-3
Náhlasit nevhodný komentář
3.10. 14:46 lenka nováková, není to asi vhodné, ale poslední věta mně pobavila. Ale vážně, nenapadlo vás, že každého můžou za volantem krom mikrospánku potkat i jiné zdravotní potíže? I tak je to jeho vina? Byl bych v úsudku o vině zdrženlivější.
4.10. | 07:42 Bohumír Panuš
-2
Náhlasit nevhodný komentář
lenka nováková - to zraněné koleno a korzet byly následky té nehody,
3.10. | 19:26 vylez
4
Náhlasit nevhodný komentář
je to velmi smutné
3.10. | 18:20 lenka nováková
-2
Náhlasit nevhodný komentář
3.10. | 17:54mili-13- Hlavně nemáte argumenty, jinak nápodobně, myslete si ,co chcete, váš názor.
3.10. | 17:54 mili-13
1
Náhlasit nevhodný komentář
Leničko Nováková...namám na Vás náladu, myslete si co chcete...
3.10. | 17:34 svarcovaerika0123
7
Náhlasit nevhodný komentář
Je to velká tragédie, ale s měsíčním dítětem měla máma být doma a ne cestovat na Slovensko.Mámy, když jsou měsíc těhotné, tak se bojí o miminko, že musí jít každá hned marodit, ale jak se to narodí, tak s ním všude lezou, kde jsou bacily. Obchody, příbuzní atd.
3.10. | 17:18 lenka nováková
6
Náhlasit nevhodný komentář
3.10. | 17:04mili-13-Pro tupé, tím jsem chtěla říci, že pokud je člověk unaven, tak za volantem nemá ,co dělat, protože únava a následný mikrospánek je svině a neohrožuje jen sebe ....
3.10. | 17:13 lenka nováková
0
Náhlasit nevhodný komentář
3.10. | 17:04mili-13 -Vážená arogantní mili-13 , přečti si pořádně k čemu jsem ti odepisovala, tupko.