Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 5. 2018
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Opilá žena
Zdroj: TN.cz

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Na úterní incident návštěvníci hospody v jihomoravské Březině jistě jen tak nezapomenou. Opilá žena tam s narůstající hladinou alkoholu v krvi nejprve vulgárně nadávala všem okolo, následně se vysvlékla a dokonce i pomočila.

 

Situace už byla neúnosná. "Stupňovaná agrese zraněné, pomočené a téměř obnažené ženy donutila personál podniku, který již situaci nezvládal, přivolat na pomoc policejní hlídku," uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

 

Ani příjezd policejní hlídky však ženu neuklidnil. "Zloba ženy, která později nadýchala 4,7 promile, se obrátila proti zasahujícím policistům," řekl Malášek. Opilá návštěvnice nejprve policistům nadávala a následně se je pokusila napadnout.

 

 

To se ji však v jejím opilém stavu nepodařilo. Policisté ženu zpacifikovali a na místo přivolali lékaře. Ty však opilá žena také napadla. "Nakonec skončila v péči zdravotníků v blanenské nemocnici," uvedl Malášek.

 

Vystřízlivět z téměř 5 promile alkoholu ženě pravděpodobně zabere celý den. Při takto vysoké hladině hrozí lidem nenavyklým na pravidelné pití alkoholu smrtelná otrava. Lékaři přitom za vážnou otravu považují už nadýchání hodnoty nad 3 promile.
 

jva TN.cz
Reklama