Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.4. 2017 08:51
netradiční záliba

Žena pořádala sexuální orgie! Místo milenců přizvala psy! FOTO

Bernardýn - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia

Čtyřiašedesátiletá Carol Bowditchová z Anglie nejméně tři roky sexuálně zneužívala tři psy, bernardýna, labradora a německého ovčáka. U soudu se bránila tím, že nevěděla, že se to nesmí. Soud nakonec její obžalobě uvěřil a ženě udělil jen podmínku.

Policisté na ženu přišli, když vyšetřovali muže, který měl organizovat odporné sexuální večírky. Majitelé na ně brali své psy, sledovali, jak s nimi ženy souloží a pak měli s těmi ženami sami sex. Informace o večírcích zjistili policisté z internetového fóra a stopa je přivedla také na čtyřiašedesátiletou ženu.

 

Když prohledali její byt, objevili DVD a USB disky, na kterých byly fotografie a filmy, jak si Bowditchová užívá se psy. "Když ta DVD byla analyzována, našly se na nich extrémní záběry. Byly na nich lidé, kteří měli pohlavní styk se psy. A také záběry obžalované, jak se oddává takovýmto sexuálním aktivitám," uvedla podle listu Daily Mirror prokurátorka Victoria Roseová.

 

"Bylo tam i 8 minut a 59 vteřin dlouhé video, na kterém se paní Bowditchová oddávala vaginálnímu a orálnímu sexu s bernardýnem jménem Oscar. Když byla obžalovaná u výslechu, přiznala se, že měla pohlavní styk se psy. Prozradila, že to probíhalo několik let. Údajně nevěděla, že je to ilegální," dodala prokurátorka.

 

Carol Bowditchová si užívala se psy

 

Konkrétně u obviněné ženy policisté našli 8 fotografií a 30 videoklipů, na kterých si seniorka užívá sexu se třemi psy - bernardýnem, labradorem a německým ovčákem. Obviněný byl také její přítel Daniel Galloway.

 

Pětašedesátiletého seniora policisté obvinili v napomáhání k sexuálnímu styku se zvířaty a také z výroby a šíření dětské pornografie. Galloway měl podle obžaloby rozeslat 1 861 takových obrázků. Na svůj verdikt si zatím počká.

 

 

Soud už ale vynesl rozsudek nad Bowditchovou, který doslova šokoval veřejnost. Částečně totiž vyhověl obhajobě, která argumentovala tím, že žena nikdy nebyla trestaná, kvůli soudu se od ní odvrátili přátelé i rodina a byla veřejně zostuzena.

 

Soudce jí udělil veřejně prospěšné práce a 16 týdnů domácího vězení. Hrozily jí přitom až tři roky ve vězení. "To, co jste udělala, je nezákonné a nechutné. Říkáte, že jste kvůli publicitě, které se této kauze dostalo, byla veřejně zostuzena. To mě vůbec nepřekvapuje," uvedl podle Daily Mirroru soudce Michael Heath.

vbo TN.cz