Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2017 08:01
Zajímavá exkurze

Žena chce otevřít muzeum vagíny, nabídne i ochutnávku dortíků

Ženské tělo. Ilustrační foto
Zdroj: tvnoviny.sk
Ženské tělo. Ilustrační foto

Mladá Youtuberka se rozhodla, že otevře první muzeum na světě věnované ženské vagíně. Představí tam její historii i vnímání, ale součástí má být také pojednání o sexuálním násilí nebo o ženské obřízce. Návštěvník bude moci ochutnat i vaginální dortík či košíček.

"Zjistila jsem, že existuje muzeum penisu na Islandu, což je fakt skvělý, ale bohužel není nikde na světě podobné místo věnované vagině. Byla jsem z toho zklamaná, tak jsem se rozhodla udělat vlastní muzeum," oznamuje Florence Schechter na zveřejněném videu.

 

Mladá Youtuberka Florence Schechter měla pocit, že jí na světě něco chybí. Po dlouhém uvažování zjistila, že nikde na světě není žádné muzeum o ženské vagině a sexualitě. Rozhodla se tedy, že to napraví a postaví na tom vlastní business, uvedl portál Independent.

 

Podle jejich představ musí muzeum představovat historii vagíny, její vnímání v různých kulturách, ale třeba i vědecké pojednání. Součástí bude také exkurze do ženské sexuality, pojednání o antikoncepci, nebo zákonná úprava intimního styku.

 

Nebudou však chybět ani pikantnější témata, jako je sexuální násilí, ženská obřízka, či feminismus. Youtuberka také plánuje otevřít obchod s vaginálními dárky, ať si pod tím návštěvník může představit cokoliv. Pro navození takřka dokonalého zážitku pak lidé zajdou do tematické kavárny, kde ochutnají vaginální dortíky a košíčky. Mladá žena neuvedla, jakou budou mít příchuť…

 

Florence Schechter si však uvědomuje, že otevření muzea bude velmi drahé a je podle ní těžké odhadnout, co si konkrétně lidé oblíbí. Proto se rozhodla udělat vlastní průzkum. Své podporovatele prosí o finanční podporu a radu.

mk TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.4. | 08:55 bobin135
14
Nejsem si jist, zda by ta třetí světová válka nebyla na místě. Těch unuděných a ...
16.4. | 14:16 pichav
-5
A MILOUS BY TAM MOHL MIT PERMANENTKU NA KAZDY DEN !!!! ASPON BY MEL PUSSY SEM ...
26.4. | 14:38 ralkan
1
Náhlasit nevhodný komentář
V dnešní době není jednoduché najít něco co v sobě nemá nic sexuálního. Přijde mi taky že čím víc let ubíhá, tím těžší je pro lidstvo ovládnout v určitých situacích svou potřebu. Mě osobně nevadí například obrázek anatomie přirození ale jído ve tvaru přirození z toho už se mi zvedá žaludek
16.4. | 22:48 Milos Trasimi
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo by me proč ona mlada Youtuberka Florence touží mít muzeum Cechu.To mi nejde do hlavy.Jako by nestačil Gotland ze?
16.4. | 22:00 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
No jo.Typická česká vagina diktátor a fyrer .cz ze ano?
16.4. | 22:00 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A budou ty dortiky ve tvaru vaginy nebo postačí harcer?
16.4. | 14:16 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
A MILOUS BY TAM MOHL MIT PERMANENTKU NA KAZDY DEN !!!! ASPON BY MEL PUSSY SEM PUSSY TAM !!!! TADY HO UZ NECHCEME A BYL BY TADY PRAZDNY KRAM !!!! PRO NEKOHO SLUSNEHO A MLADEHO !!!! HAM !!!!
16.4. | 13:10 harcer
4
Náhlasit nevhodný komentář
bobin135- a vo tom to je! Místo sociálky a příživnictví zaměstnat a kdo by nedělal býkovcem!
16.4. | 13:07 ulicnik-marty
5
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně taky nějaká zajímavá informace.
16.4. | 13:05 harcer
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jožkuvyskoč -pozdě! Už tu vagínu předběhli pussy-hnoj.:-)
16.4. | 13:03 harcer
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ten dortík bude chutnat "přirozeně" Pokud by to někomu bylo málo Florence Schechter ho vlastní vaginou promaže.
16.4. | 08:55 bobin135
14
Náhlasit nevhodný komentář
Nejsem si jist, zda by ta třetí světová válka nebyla na místě. Těch unuděných a rozmazlených fracků je čím dál více, včetně Modré veleryby. Více práce a makat, to by snad pomohlo.