Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2018
Nezodpovědná žena z Ústí

Žena nabourala a ujela. Vezla malou dceru, byla těhotná a opilá!

Zdroj: Policie

Neskutečnou nezodpovědnost předvedla jednatřicetiletá žena v Ústí nad Labem. Ve středu 31. ledna nezvládla své auto, zbourala dopravní značku a odjela pryč. Auto odstavila až zhruba po 300 metrech. Policistům nadýchala přes 1 promile. Hlídka navíc zjistila, že žena je těhotná.

Policisté z Ústí nad Labem zveřejnili záběry z nehody, při které jednatřicetiletá žena ve středu 31. ledna před půl druhou odpoledne smetla značku na jedné z křižovatek ve městě.

 

"Řidička vozidla VW Golf při průjezdu křižovatkou ulic Masarykova a Štefánikova vyjela vpravo na chodník, kde následně narazila do dopravního značení. Po nehodě nezastavila a pokračovala dál v jízdě. Vozidlo až následně odstavila v ulici Alešova, odkud byla kontaktována policie," uvedla mluvčí ústeckých policistů Veronika Hyšplerová.

 

Policisté provedli dechovou zkoušku, která odhalila pravděpodobný důvod, proč žena nezvládla řízení. Nadýchala totiž 1,14 promile. Nejenže v takovém stavu neměla za volantem co dělat, žena ale především vůbec alkohol pít neměla.

 

 

Policisté totiž zjistili, že je těhotná! A ženě nestačilo, že alkoholem a opileckou jízdou ohrožuje své nenarozené dítě, v autě vezla i svou dvouletou dceru.

 

"V současné době je žena podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a hrozí jí trest odnětí svobody až do výše 1 roku, peněžitý trest nebo zákaz činnosti," upozornila policejní mluvčí Hyšplerová.

vbo TN.cz
Reklama