Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.7. 2018 14:02
vyšetřování vraždy

Žena opustila milence, ve vzteku jí ubodal manžela před očima!

Msta z lásky
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto

Kriminalisté v Brně šetří otřesný případ vraždy, ze kterého viní sedmatřicetiletého muže. Ten měl o víkendu v ubytovně, kde žila jeho bývalá přítelkyně, ubodat jejího manžela. Podle policie se muž nedokázal smířit s koncem milostného poměru, během kterého manželka oběti otěhotněla.

Tragicky skončil milostný trojúhelník, do kterého se dostala dvaatřicetiletá žena z Brna. Ta podle policie dovolila, aby do jejího života vstoupil kromě manžela další muž, když se rozhodla vztah s milencem ukončit, rozchod neunesl.

 

V neděli měl vtrhnout do ubytovny, kde jeho bývalá partnerka s manželem žila. "Odpoledne se dostal do jejich pokoje a přineseným nožem s patnácticentimetrovou čepelí začal na posteli ležícího muže před očima manželky bodat do zad a do břicha," vysvětlil okolnosti napadení policejní mluvčí Bohumil Malášek.

 

Křik zalarmoval nájemníka bydlícího v sousedním pokoji, který běsnícímu muži vyrazil nůž z ruky. I tak měl podle policie ale útočník muži způsobit řadu bodných a bodnořezných zranění, kterým později v nemocnici podlehl.

 

 

"Pachatel pak vyskočil z okna a utekl. Unikající muž se skrýval do pondělního dopoledne. To jej kriminalisté vypátrali v Brně v bytě u příbuzných. V prvním výslechu přiznal, že neunesl manželkou poškozeného ukončený milostný poměr, během kterého žena otěhotněla. Svou oběť několik dní před tím již jednou verbálně a fyzicky napadl," dodal mluvčí.

 

Kriminalisté už zahájili trestní stíhání pro trestný čin vraždy a podali státnímu zástupci podnět na vzetí do vazby. V případě odsouzení hrozí zadrženému muži vězení od dvanácti do dvaceti let.

lud TN.cz
Reklama