Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
Kritika blogerky

Žena pobouřila fotkou po porodu! Až ji uvidíte, pochopíte proč

Blogerka Constance Hallová - 1
Zdroj: Instagram

Australská blogerka Constance Hallová se na sociální síti pochlubila novorozenou dcerkou. Místo pochval ale schytala pořádnou kritiku. Ostatní matky pobouřila nejen samotná fotka, ale i komentář blogerky.

Constance Hallová patří mezi nejznámější australské blogery, zároveň je pětinásobnou matkou. Na facebooku ji sleduje milion lidí, na instagramu přes 300 tisíc a Constance ráda provokuje, a tak je na kritiku poměrně zvyklá.

 

Nevyhnula se jí ani po porodu zatím posledního syna jménem Raja. Na sociální síti sdílela černobílou fotku, na které jsou oba rodiče i chlapeček. Jenže tenhle snímek se od těch ostatních, které novopečené maminky sdílí, liší. Upozornil na to portál Metro.

 

Constance na fotce spokojeně leží v nemocniční posteli s plechovkou limonády v jedné ruce a mobilem v druhé. Synek jí leží u nohou v napůl svlečené zavinovačce, do které ho balí partner blogerky. "Vítej do matriarchátu. Královna zrovna porodila," připsala k příspěvku.

 

 

15

GALERIE: Blogerka Constance Hallová s novorozeným synem

Zdroj: Instagram

Blogerka Constance Hallová - 1

Hodnocení:

 

Okamžitě se vznesla vlna pobouření. Lidé nechápali, jak může blogerka hned po narození dítěte sáhnout po mobilu. Někteří komentující ji obvinili, že jsou pro ni důležitější sociální sítě, než vlastní syn. Převládaly odsuzující hlasy.

 

 

Constance se ke kritice vyjádřila po svém. "Hodně idiotů mě začalo soudit, proč držím v ruce telefon a nejsem každou sekundou celá bez sebe, vděčná matka, která ani na okamžik nepustí z náručí své dítě. Není to váš problém. Víte, o co byste se měli zajímat? Jestli nejsou děti zneužívané, hladové nebo jinak zanedbávané. A také se starat o vlastní děti," uvedla.

 

 

Po tomto příspěvku začali lidé Constance spíše chválit, v komentářích převládly pozitivní reakce. "Myslím, že si může po tom všem dovolit svěřit dítě do péče otci a užít si chvíli klidu s mobilem a drinkem, beztak nejspíš dává vědět své rodině o narození syna," napsal jeden z uživatelů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠÍLENÉ: Lékařka donutila ženu k přirozenému porodu! Kdyby tušila, co se stane, nikdy by to neudělala

Jak se tělo změní po porodu?
TEST: Nejste závislí na sociální sítích?

epa TN.cz
Reklama