Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 8. 2017
Hluční sousedé

"Neumíte souložit potichu..." dopis náruživé sousedce baví Česko

Hluk - dopis
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Klasický sousedský spor kvůli hlasitému sexu řeší obyvatelé domu v pražských Řepích. Jedna z nájemnic už napsala peprný dopis, ve kterém na náruživé sousedce nenechá nit suchou.

Vyjít se sousedy je někdy obtížné, především s těmi hlučnými. Večírky do ranních hodin, ostré hádky nebo hlasitá hudba teenagerů není příjemná. Někteří hlučné sousedy přehlížejí, jiní problémy řeší slovně, nebo písemně.

 

Žena v pražských Řepích nevydržela hluk, který se ozýval z bytu sousedů, především zvuky, které vydávala sousedka pravděpodobně při sexu. Rozhodla se proto poslat sousedce dopis, ve kterém ji žádala, aby souložila tišeji. "Vážená slečno, pokud neumíte souložit potichu, tak to nedělejte! Zvuky nesoucí se z bytu č. 139 jsem neslyšela ani v zoologické zahradě," napsala žena v dopisu. 

 

Dopis pro hlučnou sousedku
Zdroj: facebook

 

Dopis, který byl zveřejněn na sociální síti, pobavil veřejnost, jelikož s hlučnými sousedy má většina lidí zkušenosti. "Sousedské vztahy jako na vsi. To jste nebydleli na Žižkově a neměli okna do vnitro bloku, to bylo slyšet ze všech stran," napsal na sociální síti Zdeněk Ch. 

 

 

"Pamatuju si, když mě bylo asi 10 a takhle jsem s kamarádkami poslouchala naši sousedku. Bydlela hned nad vchodem, takže to byla zoo," uvedla na sociální síti Nicolette S.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena si užívala hlasitý sex. VZKAZ, který jí sousedé nechali, sdílí na facebooku stovky lidí!

DRSNÉ DETAILY z minulosti: Princezna Diana popsala podivný sex s princem Charlesem!

VÁŠ PŘÍBĚH: Hlučný sex od sousedů mi drásá nervy!
Klučičí zpověď: Chceme vás při "tom" slyšet?

reg TN.cz