Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 28.8. 2017 08:37
Vražedná žárlivost

Žena při sexu vykřikla špatné jméno, zaplatila děsivou cenu!

Pohřební služba
Zdroj: Mediafax

Měl to být sex po příjemném večeru stráveném návštěvou rodiny a popíjením. Krásná Maria si ovšem sexuální hrátky užívala jen do chvíle, kdy omylem vykřikla jméno svého bývalého manžela.

V tu chvíli totiž její milenec Fidel, se kterým se o pouhý týden dřív nastěhovala do nového bytu, dostal neuvěřitelný záchvat žárlivého vzteku.


V amoku rozmlátil zařízení bytu, například posuvné prosklené dveře. Ani to ale jeho vztek neukojilo a tak se rozhodl vybít na své partnerce, která v tu chvíli už byla v bezvědomí. Možná to bylo vypitým alkoholem, možná tím, že ji Fidel Lopez mlátil.


Muž jako smyslů zbavený začal partnerce do pochvy strkat rozličné vybavení domácnosti a své řádění zakončil tím, že jí holýma rukama vyrval část vnitřností. Pak byt co nejlépe uklidil, tělo odnesl do koupelny a zavolal na tísňovou linku," popisuje otřesný čin britský Daily Mirror.Operátorovi pochopitelně neřekl, co se ve skutečnosti stalo. Místo toho si vymyslel, že se Marii Nemethové udělalo při sexu špatně, stěžovala si, že nemůže dýchat a pak se měla jít do koupelny vyzvracet.

 

Policisté se nejdřív domnívali, že se Maria zabila sama amatérským pokusem o potrat. Pitva už ukázala něco mnohem děsivějšího - že mladou ženu někdo napadl a při brutálním útoku z ní vytrhal část vnitřností.


Po několika výsleších Fidel přiznal, že ho rozzuřilo k nepříčetnosti, když jeho partnerka při sexu dvakrát vykřikla jméno svého bývalého manžela. Pak ji zabil.Fidel dlouho odmítal přiznat svou vinu. Názor změnil až letos v červenci, když mu došlo, že je velká šance, že dostane trest smrti. I po přiznání viny ovšem soud násilného vraha poslal za mříže na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejčastějších zranění při sexu
Co mu říkat při milování?

pez TN.cz