Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 8. 2017
těžká infekce

Žena si nechala vytetovat obočí! Má to děsivé následky

Žena si nechala vytetovat obočí. Poté si prošla peklem - 2
Zdroj: Profimedia

Amanda Coatsová lituje svého rozhodnutí nechat si vytetovat obočí. Kvůli následné infekci má na čele velké červené skvrny. Žena si vytrpěla velké bolesti a navíc hrozí, že její obličej zůstane trvale zjizvený.

Žena podstoupila kosmetickou proceduru 30. června na klinice v australském Melbourne. Zaplatila za ni hodně peněz - 360 dolarů (8000 korun). Už druhý den jí otekla kůže v okolí obočí.

 

"Následující den jsem se probudila a kůže na čele opadala na polštář. Okamžitě jsem šla k lékaři, protože mě to strašně bolelo," popsala hrůzné chvíle žena.

 

14

GALERIE: Žena má po tetování popáleniny

Zdroj: Profimedia

Žena si nechala vytetovat obočí. Poté si prošla peklem - 2

Hodnocení:

 

Australanka několik týdnů trpěla. Kůže se jí odlupovala, okolí očí měla oteklé a plné hnisu, že ani nemohla jít ven. Neměla proto na výběr a musela podstoupit léčbu, která ji stála dalších 1600 dolarů (35 tisíc korun).

 

Žena si myslí, že klinika pochybila. Majitel se ale brání, že byly dodrženy všechny zdravotní a bezpečnostní předpisy, jako je mytí rukou, výměna rukavic či sterilizování nástrojů.

 

 

Podle majitele kosmetické kliniky Iana Clevelanda zřejmě došlo k reakci na inkoustový pigment, nebo Amanda nedodržela rady týkající se následné péče. Žena však tvrdí, že se řídila jejich instrukcemi a nic nezanedbala.

 

"Musela jsem si koupit obvazy na rány, léky, oční kapky, masti a léky proti bolesti. To vše mě stálo mnohem více než samotný zákrok," řekla a zároveň vyzvala ostatní ženy, aby vždy zvážily zdravotní riziko podobných kosmetických procedur.

ham TN.cz